Rimmel Exaggerate

podkladová báze pod oční stíny

4×
Rimmel Exaggerate podkladová báze pod oční stíny
Rimmel Exaggerate podkladová báze pod oční stíny
6 ml

Kód: RIM1552 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Rimmel Exaggerate

Popis:
Jedinečná báze Rimmel Exaggerate zdokonaluje vzhled vašeho očního líčení. Skvěle připraví víčko na aplikaci očních stínů. Zajistí dlouhotrvající vzhled bez rozmazávání. Maximalizuje intenzivní barevný efekt. Účinně zabraňuje usazování make-upu v jemných vráskách. Už nemusíte upravovat a hlídat vaše oční líčení. Speciální lehká textura krásně zjemňuje a vyhlazuje oční víčko.

Účinky:

  • připraví víčko na aplikaci očních stínů
  • zvyšuje přilnavost
  • poskytuje dlouhotrvající efekt
  • potlačuje usazování make-upu v jemných vráskách
  • zjemňuje a vyhlazuje víčko

Jak aplikovat:
Naneste na oční víčko pomocí praktického aplikátoru. Poté aplikujte oční stíny.

O značce Rimmel

Značka Rimmel byla založena v roce 1834 Eugenem Rimmelem v Londýně jako malá rodinná firma zabývající se především prodejem parfémů. Postupem času společnost rozšiřovala své portfolio o ústní vody, voňavé pomády, mýdla či koupelové esence až nakonec zaměřila svou pozornost na škálu výrobků pro oči a později na ostatní produkty dekorativní kosmetiky. Revolučním výrobkem, se kterým Rimmel přišel byla řasenka. Od roku 1949 patří dekorativní kosmetika Rimmel pod společnost Coty Inc.

Značka Rimmel je známá svou vysoce kvalitní dekorativní kosmetikou, která je snadno použitelná a cenově dostupná. V širokém sortimentu značky Rimmel si spokojeně vybere každá žena, která chce vypadat skvěle a přitažlivě nebo touží experimentovat s líčením.