Rimmel 60 Seconds By Rita Ora

lak na nehty

12×
Rimmel 60 Seconds By Rita Ora lak na nehty
Rimmel 60 Seconds By Rita Ora lak na nehty
odstín 300 Glaston Berry 8 ml
59

Kód: RIM1693 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Rimmel 60 Seconds By Rita Ora
odstín 300 Glaston Berry 8 ml | 59

Popis produktu Rimmel 60 Seconds By Rita Ora

S lakem na nehty Rimmel 60 Seconds by Rita Ora dosáhnete u své manikúry snadno profesionálního výsledku. Výrazná barva, precizní štěteček a rychleshnoucí složení jsou zárukou krásného vzhledu vašich nehtů.

Vlastnosti:

  • zasychá během 60 vteřin a má dlouhotrvající výdrž
  • bohatá pigmentace zajišťuje sytost barvy a plné krytí
  • díky vitaminu A posiluje a chrání nehty
  • široký štěteček nabízí komfortní a rychlou aplikaci

Jak aplikovat:
Souvislým tahem aplikujte na odmaštěné a suché nehty. Počkejte 1 minutu, než lak zaschne, a v případně potřeby naneste druhou vrstvu.

O značce Rimmel

Značka Rimmel byla založena v roce 1834 Eugenem Rimmelem v Londýně jako malá rodinná firma zabývající se především prodejem parfémů. Postupem času společnost rozšiřovala své portfolio o ústní vody, voňavé pomády, mýdla či koupelové esence až nakonec zaměřila svou pozornost na škálu výrobků pro oči a později na ostatní produkty dekorativní kosmetiky. Revolučním výrobkem, se kterým Rimmel přišel byla řasenka. Od roku 1949 patří dekorativní kosmetika Rimmel pod společnost Coty Inc.

Značka Rimmel je známá svou vysoce kvalitní dekorativní kosmetikou, která je snadno použitelná a cenově dostupná. V širokém sortimentu značky Rimmel si spokojeně vybere každá žena, která chce vypadat skvěle a přitažlivě nebo touží experimentovat s líčením.