Revlon Professional Pro You Textureaktivátor kudrn

2×
Revlon Professional Pro You Texture aktivátor kudrn
Revlon Professional Pro You Texture aktivátor kudrn
Doporučená maloobchodní cena
389

Ušetříte 46%
350 ml
209

Kód: REV0062 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra středa 12. 8. 2020
Osobní odběr
Již zítra středa 12. 8. 2020

Popis produktu Revlon Professional Pro You Texture
Vlastnosti

Popis:
Aktivátor kudrn Revlon Professional Pro You Texture je určený pro úpravu kudrnatých a vlnitých vlasů. S tímto přípravkem už pro vás vaše kudrnaté vlasy nebudou problém, přípravek je lehce zpevní a zanechá jim jejich přirozenou pružnost. Vaše vlasy budou krásné a plné objemu, úprava účesu bude velmi snadná. Přípravek je nijak neslepí, vlasy budou vzdušné, lesklé a příjemné na dotek. Používejte na vlasy kvalitní kosmetiku Revlon Professional, kterou doporučují špičkoví kadeřníci.

Účinky:

  • pro přirozenou pružnost
  • pro objem vlasů
  • nezatěžuje a neslepuje vlasy
  • pro zářivý lesk

Typ vlasů:
Vhodné pro kudrnaté a vlnité vlasy.

Jak aplikovat:
Malé množství přípravku vmačkejte do vlasů. Poté buď nechte volně uschnout, nebo vyfénujte za pomoci difuzéru.

Vlastnosti

Konzistence
balzám
Účinek
objem vlasů

O značce Revlon Professional

p>Kosmetika Revlon Professional | Revlon Professional je značka, která nabízí profesionální vlasovou, pleťovou a dekorativní kosmetiku a celkově spadá pod velkou kosmetickou značku Revlon. Jedná se o firmu, která sídlí v Barceloně. Byla založena v roce 1932 bratry Charlesem a Josephem Revsonovými a Charlesem Lachmanem, který do názvu značky se základem Revson, přidal „L“ ze svého příjmení a odtud pak název Revlon, tak jak jej známe.
Firma začala prodávat nejdříve jen prachobyčejný lak na nehty a posléze svůj sortiment rozšiřovala natolik, že je v současné době jedním z největších kosmetických gigantů známá po celém světě. Revlon Professional nabízí přípravky na péči o vlasy, styling, barvení, dekorativní a pleťovou kosmetiku vysoké kvality a dostupné ceny, která je používaná v těch nejvyhlášenějších salonech. Tato značka zaručuje inovativní a módní kosmetiku vyrobenou s pomocí těch nejnovějších technologií a za spolupráce uznávaných profesionálních kadeřníků a kosmetiček.

Recenze Revlon Professional Pro You Texture