Revlon CosmeticsSuper Lustrous™ krémová rtěnka

2×
Revlon Cosmetics Super Lustrous™ krémová rtěnka
Revlon Cosmetics Super Lustrous™ krémová rtěnka

Sytá barva i ochrana před popraskáním rtů díky krémové, vyživující rtěnce.

Toužíte při líčení rtů po výrazné, souvislé vrstvě barvy, ale zároveň chcete předejít nepříjemnému vysoušení? Krémová rtěnka Revlon Cosmetics Super Lustrous™ zvýrazní vaše rty smyslnou barvou, zatímco pečující složení dodá potřebnou hydrataci a vyživení. Podtrhněte přirozenou krásu svých rtů a zajistěte jim dlouhodobý pocit komfortu.

Vlastnosti:

  • v jednom tahu překryje rty souvislou vrstvou syté, intenzivní barvy
  • hydratuje, zamezuje vysušování a chrání před popraskáním
  • je lehká, nevytváří škraloupy a příliš silné vrstvy, nežmolkovatí
  • krémová textura dodává dlouhodobý pocit komfortu
  • během nošení vyživuje rty a pečuje o ně
  • zanechává kůži rtů jemnou, hladkou a pružnou

Složení:

  • avokádový olej – hydratuje a zklidňuje, zmírňuje popraskání, zabraňuje vysoušení
  • vitamin E – působí antioxidačně, chrání před škodlivými vnějšími vlivy
  • mikro pigmenty – dodávají sytou barvu, ale přitom jsou na rtech lehké a příjemné

Jak aplikovat:
Rtěnku Revlon Cosmetics Super Lustrous™ nanášejte rovnoměrně na celé rty. Začněte od středu a pak jemnými tahy vyplňte zbytek rtů až ke koutkům. Pokud chcete dosáhnout jasněji ohraničených rtů, orámujte rty nejdřív konturovací tužkou.

Notino tip:
Máte problémy se suchými rty a loupající se kůží? Před použitím rtěnky Revlon Cosmetics Super Lustrous™ proveďte jemný peeling rtů. Budou tak hladké a dokonale připravené na líčení.

Vlastnosti

Odstín
červený
Konzistence
stick
Aktivní látky
vitamin C, aloe vera, vitamin E
Efekt
saténový, hydratační

Revlon Cosmetics je značka dekorativní kosmetiky, která byla založena v roce 1932 bratry Revsonovými a Charlesem Lachmanem, který do názvu značky Revson přidal ze svého příjmení písmeno L. Takto vznikl světově používaný název Revlon.

Prvními výrobky firmy byly laky na nehty, které značce Revlon zajistily prvotní úspěch. Díky tomu se sortiment Revlonu začal velice rychle rozrůstat o další kosmetické produkty. V současné době je Revlon Cosmetics jedním z největších kosmetických gigantů známých po celém světě.

Revlon Cosmetics nabízí dekorativní a pleťovou kosmetiku vysoké kvality, která je používaná v těch nejvyhlášenějších světových salónech. Inovativní módní značka Revlon Cosmetics má dlouhodobou pověst jako výrobce udávající trendy ve světě kosmetiky a péči o pleť. Cílem Revlon Cosmetics je poskytnou ženám půvab pomocí kvalitních produktů za přijatelné ceny.