Revlon Cosmetics ColorStay™tekuté oční linky

1×
Revlon Cosmetics ColorStay™ tekuté oční linky
Revlon Cosmetics ColorStay™ tekuté oční linky
odstín 251 Blackest Black 2,5 ml
169

Kód: RES0352 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 30. 3. 2020

Popis produktu Revlon Cosmetics ColorStay™
Vlastnosti

Popis:
Dlouhotrvající tekuté oční linky Revlon ColorStay™ z portfolia renomované značky dekorativní kosmetiky Revlon Cosmetics dodávají pohledu neodolatelnou intenzitu. Oční linky se snadno nanáší, umožňují precizní, tenké i silné linie, rychle zasychají a nerozmazávají se. Dopřejte svým očím elegantní, sofistikované a svůdné zvýraznění, které vydrží bezchybné celý den.

Účinky:

  • vykreslují dlouhotrvající, precizní linie
  • rychle zasychají, nerozmazávají se
  • oftalmologicky testováno

Vlastnosti

Odstín
černý
Konzistence
fluid

O značce Revlon Cosmetics

Revlon Cosmetics je značka dekorativní kosmetiky, která byla založena v roce 1932 bratry Revsonovými a Charlesem Lachmanem, který do názvu značky Revson přidal ze svého příjmení písmeno L. Takto vznikl světově používaný název Revlon.

Prvními výrobky firmy byly laky na nehty, které značce Revlon zajistily prvotní úspěch. Díky tomu se sortiment Revlonu začal velice rychle rozrůstat o další kosmetické produkty. V současné době je Revlon Cosmetics jedním z největších kosmetických gigantů známých po celém světě.

Revlon Cosmetics nabízí dekorativní a pleťovou kosmetiku vysoké kvality, která je používaná v těch nejvyhlášenějších světových salónech. Inovativní módní značka Revlon Cosmetics má dlouhodobou pověst jako výrobce udávající trendy ve světě kosmetiky a péči o pleť. Cílem Revlon Cosmetics je poskytnou ženám půvab pomocí kvalitních produktů za přijatelné ceny.

Recenze Revlon Cosmetics ColorStay™