Přejít na hlavní obsah

respibeauty

NUENEX® – Science helps nature

Posláním vědců ze společnosti RESPILON® je zdokonalení lidského organismu pomocí nanovláken. Po 10 letech laboratorního vývoje navrhli a sestrojili vlastní technologii, která je jedinečná a šetrná k přírodě zároveň – NUENEX®.

Aktivní vrstva NUENEX® je technologie enkapsulujícívh nanovláken využitelná v medicíně a kosmetickém průmyslu. Ve své receptuře kombinuje vysoce účinné aktivní látky a 100% přírodní složení, a proto je řada respibeauty® tak jedinečně účinná.

respibeauty

Značka respibeauty je nováčkem v kosmetickém průmyslu, zato zkušeným hráčem na poli nanotechnologií. Právě enkapsulovaná nanovlákna, tisíckrát tenčí než lidský vlas, jsou základem všech produktů respibeauty. Dokáží perfektně kopírovat reliéf pokožky, extrémně rychle se vstřebávají a jsou ze 100 % tvořeny přírodními aktivními látkami.

Aplikace produktů respibeauty trvá jen několik vteřin, protože absorpce aktivních látek do pokožky je díky systému nanovláken nezvykle rychlá.

100% přírodní

100 % aktivních látek

0 % konzervantů

0 % aditiv

 

Unikátní suchá séra fungují jako ochranný štít před nežádoucími vlivy znečištěného ovzduší. Pokožku umí vyživovat po dobu 9–12 hodin.

Vyzkoušejte klinicky testovanou novinku i vy a dopřejte své pleti extra péči.

Recept na přirozenou krásu je jednoduchý: 100% přírodní složení a 100 % aktivních látek.

celý text skrýt text