RefectoCil Tint Removerodstraňovač barvy

1×
RefectoCil Tint Remover odstraňovač barvy
RefectoCil Tint Remover odstraňovač barvy
Doprava zdarma
150 ml
332

Kód: CIL03372 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
úterý 7. 4. 2020
Osobní odběr
úterý 7. 4. 2020

Popis produktu RefectoCil Tint Remover

Odstraňovač barvy RefectoCil Tint Remover rychle a účinně čistí pleť zasaženou barvou při tónování obočí a řas.

Vlastnosti:

  • odstraňuje skvrny na pleti způsobené barvami RefectoCil
  • je šetrný k pleti a nedráždí ji
  • snadno se používá

Jak používat:
Pokud je při barvení řas a obočí barvami RefectoCil zasažena pleť, naneste na vatový polštářek několik kapek odstraňovače a jemně kůži otírejte, dokud nezůstane zcela čistá. Zamezte styku s očima a v případě zasažení rychle vypláchněte.

O značce RefectoCil

Značka RefectoCil je expertem v barvení řas a obočí již více než 75 let. Značka patří pod mezinárodně úspěšnou rakouskou společnost GW Cosmetics, která vyvíjí kosmetické přípravky na vlasy, obličej a tělo v laboratořích v Leopoldsdorfu u Vídně.

Kořeny společnosti GW Cosmetics sahají do roku 1930, kdy její zakladatel Josef Gschwentner otevřel své první kadeřnictví ve Vídni. Záhy se zabýval vlastní výrobou barvicích produktů a produktů péče o vlasy. Zpočátku pro osobní potřebu, dále pak založil firmu „Gschwentner Haarkosmetik“, která prodávala produkty dalším kosmetickým salónům. V té době vznikla značka RefectoCil, která se záhy stala světovým lídrem v oblasti barvení obočí a řas.

V dnešní době je RefectoCil vlajkovou značkou společnosti GW Cosmetics. RefectoCil představuje ucelený systém barvení řas a obočí s mimořádně šetrným přístupem k citlivé oblasti očí a obočí, rychlé působení, bezpečnou a jednoduchou aplikaci. RefectoCil, to je široká škála barev včetně profesionálního příslušenství, která zvýrazní vaše obočí a řasy až po dobu 6 týdnů.

Recenze RefectoCil Tint Remover

tracking pixel