O značce Redken

MÓDA, VĚDA, INSPIRACE, TRENDY, NEW YORK – to je vlasová kosmetika REDKEN 5th Avenue NYC. Tato americká značka profesionální vlasové péče se zaměřuje na vývoj průlomových produktů a svým inovativním přístupem podporuje kreativitu kadeřníků a stylistů. 

 

Za vznikem značky Redken stojí americká herečka Paula Kent, která mezi kadeřníky i jejich klienty způsobila doslova revoluci. Paula měla velmi citlivé vlasy a stěží hledala přípravky, které by jí vyhovovaly. Proto roku 1960 navázala spolupráci s chemikem Jheri Reddingem, jenž vyvinul péči na míru jejím požadavkům. Tehdy společně založili značku Redken a uvedli na trh vlasovou kosmetiku, kterou mohli bez obav používat i lidé s citlivou pokožkou hlavy. Úspěch produktů Redken na sebe nenechal dlouho čekat a rázem se staly kultovními. Nyní je vlasová péče Redken dostupná ve 43 zemích světa, značka je neustále ve středu dění a nechybí na prestižním Fashion Weeku v New Yorku, Londýně, Miláně a Paříži. 

Redken nabízí celou škálu produktových řad, ze kterých si vybere opravdu každý – ať už vás trápí lupy, poškozené vlasy nebo jejich vypadávání. Mezi nejoblíbenější produkty značky patří posilující šampon Redken Extreme, který je určen pro speciální potřeby suchých a poškozených vlasů. Stejně jako Redken šampon zákazníci milují také kondicionér Redken All Soft pro suché a křehké vlasy nebo bezoplachový kondicionér Redken Anti-Snap vyvinutý na míru poničeným vlasům. Pánové si přijdou na své s řadou Redken Brews.

Vyzkoušejte vlasové produkty značky Redken, která přináší nejmodernější trendy ve vlasovém průmyslu.

celý text skrýt text

Doporučeno