Přejít na hlavní obsah

Redken

Redken

ZALOŽENO ŽENOU, POHÁNĚNO VĚDOU, PŘEDEPSÁNO PROFESIONÁLY

Ženská síla a profesionální přístup tvoří DNA značky Redken. Již od začátku bylo jejím posláním dodat ženám sebevědomí, aby si věřily a šly za svými cíli.

Redken, založen v roce 1960 hollywoodskou herečkou Paulou Kent a jejím kadeřníkem Jheri Reddingem, se stal první značkou, která k vlasům přistupovala na základě vědeckého principu. Vznikl vzorec zdravých vlasů představující alfu omegu vlasové péče dodnes: PROTEIN + HYDRATACE + KYSELÉ pH = ZDRAVÉ VLASY

Každý produkt Redken je vyroben z vysoce kvalitních ingrediencí a pečlivě testován salonními profesionály. Mezi nejoblíbenější produkty patří nejkoncentrovanější péče Acidic Bonding Concentrate, která přináší kompletní transformaci vlasů po chemickém procesu barvení a zesvětlování. Toužíte po silných dlouhých vlasech? Objevte řadu Extreme Length pro maximální délky. Zamilujete si také Redken univerzální přípravky – multifunkční sprej One United s 25 benefity, nebo víceúčelový vlasový olej Oil For All. Pánové si přijdou na své s kompletní řadou Redken Brews, která nabízí péči o vlasy, vousy a pleť.

celý text skrýt text