Real Techniques Original Collection Finish

štětec na make-up

3×
Real Techniques Original Collection Finish štětec na make-up
Real Techniques Original Collection Finish štětec na make-up
štětec na make-up
351

Kód: RTC0006 | Více než 20 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Real Techniques Original Collection Finish
štětec na make-up | 351

Popis produktu Real Techniques Original Collection Finish

Štětec na make-up Real Techniques Original Collection Finish je skvělý pomocník, který vám pomůže vytvořit přirozeně vypadající líčení. Dva typy syntetických štětin ve dvou různých délkách nanáší optimální množství tekutého nebo krémového přípravku a stejnoměrně ho roztírají. Speciální technologie použitá při výrobě štětin zajišťuje schopnost bezproblémové aplikace make-upu a snadné čištění štětce. Dopřejte si kvalitní aplikační štětec, aby vaše líčení bylo dokonalé!

Vlastnosti:

  • je určen k nanášení krémového i tekutého make-upu
  • má dva typy syntetických štětin ve dvou délkách
  • snadno se čistí

Jak používat:
Nanášejte make-up jemnými tahy od středu obličeje, směrem ven. Dbejte na pravidelnou údržbu štětce.

O značce Real Techniques

Značka kosmetických štětců Real Techniques byla uvedena na trh v roce 2011. Tyto vysoce kvalitní štětce byly vyvinuty profesionálními vizážisty Samanthou a Nicole Chapman. Tyto respektované vizážistky, které pracovaly pro značky jako MAC, Estée Lauder nebo Chanel, měly vřelý vztah ke kosmetice již od dětství.

Štětce Real Techniques kombinují high-tech materiály s inovativními tvary pro dosažení dokonalého make-upu. Štětce jsou vyrobeny ze syntetických štětin, které jsou neuvěřitelně měkké a ručně zkosené.

V kolekci produktů najdete štětce na make-up, pudr, tvářenku, oční stíny ale i štětce přímo určené pro kouřové líčení, na stínování či konturování tváře včetně kosmetických sad štětců.