Real Techniques Bold Metals Collection Baseštětec na pudr

Real Techniques Bold Metals Collection Base štětec na pudr
Real Techniques Bold Metals Collection Base štětec na pudr
#100

Kód: RTC0025 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
K nákupu jakéhokoliv produktu značky Real Techniques máte dopravu zdarma na celý váš nákup!

Popis produktu Real Techniques Bold Metals Collection Base

Štětec na pudr Real Techniques Bold Metals Collection Base má husté a jemné štětiny, které na tvář nanáší optimální množství pudru. Kulatá hlava a dlouhé tělo štětce jsou navrženy tak, aby byla dokonale vyvážená jeho hmotnost. Rukojeť s luxusním vzhledem a vysoce kvalitní syntetické štětiny usnadňují a zpříjemňují líčení. Pořiďte si štětec z premiérové řady Bold Metals Collection pro snadné nanášení pudrových přípravků!

Vlastnosti:

  • je určen k nanášení pudrových líčidel
  • má husté a jemné syntetické štětiny
  • kulatá hlava je doplněna o luxusní rukojeť

Jak používat:
Nanášejte pudr jemnými tahy od středu obličeje, směrem ven. Dbejte na důkladné čištění štětce.

O značce Real Techniques

Značka kosmetických štětců Real Techniques byla uvedena na trh v roce 2011. Tyto vysoce kvalitní štětce byly vyvinuty profesionálními vizážisty Samanthou a Nicole Chapman. Tyto respektované vizážistky, které pracovaly pro značky jako MAC, Estée Lauder nebo Chanel, měly vřelý vztah ke kosmetice již od dětství.

Štětce Real Techniques kombinují high-tech materiály s inovativními tvary pro dosažení dokonalého make-upu. Štětce jsou vyrobeny ze syntetických štětin, které jsou neuvěřitelně měkké a ručně zkosené.

V kolekci produktů najdete štětce na make-up, pudr, tvářenku, oční stíny ale i štětce přímo určené pro kouřové líčení, na stínování či konturování tváře včetně kosmetických sad štětců.

Recenze Real Techniques Bold Metals Collection Base