Real TechniquesBold Metals Collection Base štětec na pudr

Real Techniques Bold Metals Collection Base štětec na pudr
Real Techniques Bold Metals Collection Base štětec na pudr
#100

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: RTC0025

Štětec na pudr Real Techniques Bold Metals Collection Base má husté a jemné štětiny, které na tvář nanáší optimální množství pudru. Kulatá hlava a dlouhé tělo štětce jsou navrženy tak, aby byla dokonale vyvážená jeho hmotnost. Rukojeť s luxusním vzhledem a vysoce kvalitní syntetické štětiny usnadňují a zpříjemňují líčení. Pořiďte si štětec z premiérové řady Bold Metals Collection pro snadné nanášení pudrových přípravků!

Vlastnosti:

  • je určen k nanášení pudrových líčidel
  • má husté a jemné syntetické štětiny
  • kulatá hlava je doplněna o luxusní rukojeť

Jak používat:
Nanášejte pudr jemnými tahy od středu obličeje, směrem ven. Dbejte na důkladné čištění štětce.

Značka kosmetických štětců Real Techniques byla uvedena na trh v roce 2011. Tyto vysoce kvalitní štětce byly vyvinuty profesionálními vizážisty Samanthou a Nicole Chapman. Tyto respektované vizážistky, které pracovaly pro značky jako MAC, Estée Lauder nebo Chanel, měly vřelý vztah ke kosmetice již od dětství.

Štětce Real Techniques kombinují high-tech materiály s inovativními tvary pro dosažení dokonalého make-upu. Štětce jsou vyrobeny ze syntetických štětin, které jsou neuvěřitelně měkké a ručně zkosené.

V kolekci produktů najdete štětce na make-up, pudr, tvářenku, oční stíny ale i štětce přímo určené pro kouřové líčení, na stínování či konturování tváře včetně kosmetických sad štětců.