Puma Aqua Mantoaletní voda pro muže

2×
Puma Aqua Man toaletní voda pro muže
Puma Aqua Man toaletní voda pro muže
50 ml
260

Kód: PUM0057 | Skladem

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Puma Aqua Man
Složení

Toaletní voda Puma Aqua Man je parfém pro muže, který byl navržen firmou Puma. Značky Puma je známá hlavně díky své sportovní obuvi, oblečení a dalším sportovním doplňkům. Dlouholetá spolupráce s předními světovými sportovci však firmu podnítila i k zapojení do kosmetického průmyslu a k životu ve světě parfémů. Všechny parfémy Puma vynikají svojí lehkostí a svěžestí. Stejně tak je to mu i u parfému Puma Aqua Man, který byl na trh uveden v roce 2007.

Hlavním inspiračním prvkem, jak již název napovídá, byla při vzniku toho parfému voda. Návrháři se nechali inspirovat všemi proměny tohoto nepostradatelného elementu a ukazují ho v jeho průzračnosti, svěžesti a čistotě. Toaletní voda je navržena tak, aby okamžitě osvěžila a zahnala únavu v teplých letních dnech. Její velkou výhodou je výdrž, která je na parfém tohoto typu zcela nadstandardní. Ocení ji hlavně muži, kteří mají rádi pocit jako po chladivé, osvěžující sprše. Hodí se spíše pro teplé letní dny, ale díky kořeněným složkám nezanikne ani v chladnějších večerech.

Kompozice toaletní vody Puma Aqua Man se otevírá svěže citrusovými tóny grapefruitu a energii dodávajícího zázvoru, které jsou přiostřeny pepřem. Plynule se ke slovu dostávají vodní akordy čerstvě posečené trávy a vodního melounu, které podporuje aroma muškátového oříšku. Pozadí a základ vůně potom tvoří dřevité prvky břízy, dubu a orientálního santalového dřeva.

Flakon parfému je inspirován sportovní lahví na vodu, čímž vkusně vystihuje povahu parfému a zastupuje zde další sportovní prvek.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
pepř, zázvor
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
zelené tóny, vodní meloun, muškátový oříšek
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
dub, santalové dřevo, bříza
Druh vůně
aromatická, ovocná

O značce Puma

Bratři Rudolf a Adolf Dasslerovi založili v Německu v roce 1924 společnost na výrobu bot „Gebrüder Dassler Schuhfabrik“, která se stala předchůdkyní značky Puma. První významný úspěch se dostavil už o 12 let později, kdy Jesse Owens vyhrál čtyři olympijské medaile na Olympijských hrách v Berlíně. Měl samozřejmě boty bratrů Dasslerových. Tento úspěch zajistil bratrům mezinárodní uznání.

V roce 1948 Rudolf Dassler zakládá společnost Puma. Značka byla nejprve spjata se sportovní obuví pro fotbalisty a běžce, nyní značka Puma nemůže chybět v téměř žádné sportovní disciplíně. Parfémy Puma byly uvedeny na trh v roce 2002 a jsou vyústěním dlouholetého partnerství Puma s největšími sportovci světa. Dámské i pánské parfémy Puma skvěle doplňují sportovní styl značky a to jak svou vůní, tak vzhledem svých flakónů.

Recenze Puma Aqua Man