Přípravky na akné

Jak se zbavit akné jednou pro vždy? Léčba akné zahrnuje dodržování zdravého životního stylu, ale také kvalitní péči o pleť s účinnými přípravky proti akné!

 

Boj proti akné začíná efektivním čištěním pleti. K němu můžete použít čistící gely, mýdla a kvalitní pleťové vody na akné! Čas od času své pleti dopřejte také peeling, který odstraní odumřelé kožní buňky a urychlí regeneraci pleti. Přípravky na čištění pleti volte bez alkoholu, nevysušují pokožku a nedráždí ji. Během dne se vyčištěné pleti zbytečně nedotýkejte, abyste si do vřídků nezanesly nežádoucí bakterie. Hitem poslední doby jsou tzv. náplasti na akné, které lokálně zabraňují šíření bakterií a urychlují regeneraci..

Vyčištěná pleť si žádá kvalitní hydrataci. Tu vám poskytne pleťový krém na akné nebo pleťové sérum. Jednou týdně si pak dopřejte pleťovou masku na akné, která pokožce dodá potřebné živiny. Pro výrazné projevy akné jsou tu pak intenzivní korekční přípravky na akné, které nejen léčí pupínky, ale také zabraňují vzniku nežádoucích jizev. Denní péči můžete doplnit i tónovacím krémem na akné, který sjednotí tón vaší pleti.

Nejlepší přípravky na akné najdete na notino.cz. Vyzkoušejte kvalitní kosmetiku na akné od značek La Roche-Posay, Vichy, Bioderma, Alcina a řady dalších!

Hledáte přírodní přípravky? Vyberte si z naší nabídky přírodní kosmetiky na akné!

celý text skrýt text

Máte vybráno
  • Proti akné
Filtr
Cenové rozpětí

Značka
Zobrazit další
Pro koho?
Dárky a akce
Hodnocení
  •   168
  •   96
  •   17
  •   8
  •   4
Nejprodávanější