Náplasti na akné a černé tečky

Na černé tečky a akné se musí chytře! Zbavte svou pleť nedokonalostí a vyčistěte póry v pohodlí domova. Čistící náplasti na černé tečky a regenerační náplasti na akné jsou skvělou vychytávkou pro všechny typy pleti.

 

Náplast na akné

Trápí vás velké zarudlé pupínky, které jen těžko mizí z vašeho obličeje? Vsaďte na náplast na akné, která je skvělým doplňkem v boji s problematickou pletí. Přinese vám okamžitou úlevu od nepříjemných projevů.

Náplast na akné stačí nalepit na čistou a suchou pleť do oblasti pupínku. Náplast přilne k pleti, zredukuje zarudnutí a zabrání dalšímu šíření bakterií. Pokud hledáte způsob, jak se zbavit akné přes noc, nalepte náplast na pupínek večer před spaním a ráno uvidíte výrazné zlepšení.

Náplast na černé tečky

Ucpané póry a nadměrná tvorba kožního mazu dokáží potrápit v mládí i dospělosti. Pomoci si můžete sami i bez návštěvy kosmetického salonu. Čistící náplast na zanesené póry vám během chvíle otevře póry, hloubkově je vyčistí a zbaví vás černých teček i bílých pupínků na nose.

Aplikace je opravdu jednoduchá. Náplast jen nalepíte na nos, necháte působit podle doporučení výrobce a poté odlepíte i s nečistotami z vaší pleti.

celý text skrýt text

Náplasti na akné a černé tečky
Filtr
Cenové rozpětí

Značka
Dárky a akce
Hodnocení
  •   2
  •   4
  •   1