Prada L'Hommedárková sada III. pro muže

Prada L'Homme dárková sada III. pro muže
Prada L'Homme dárková sada III. pro muže

Kód: PRA02802 | Toto zboží není momentálně k dispozici

toaletní voda 100 ml + toaletní voda 10 ml + sprchový krém 100 ml

Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Prada L'Homme
Složení

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým perfektním parfémovým setem Prada L'Homme. Vůně jako dárek zaručeně vždycky potěší.

Vlastnosti:

  • potěší všechny muže
  • skvěle se hodí jako dárek

Složení

Druh vůně
chypre, dřevitá
Typ sady
dárková sada

O značce Prada

Módní přehlídky značky Prada jsou vždy něčím novým, nečekaným a objevným. Přináší odhalení jedinečných kolekcí, které jsou tvořeny zdánlivě protichůdnými prvky s cílem vyprovokovat reakce – živé, bouřlivé, emocionální i intelektuální. Tento náboj a unikátní přístup v sobě odráží i každý Prada parfém. 

Brilantní nápad, specifická technika nebo exkluzivní ingredience – typická Prada vůně pracuje se všemi těmito prvky, avšak její tvůrci je nadále přetváří.  Rozlámou je na malé kousíčky a propojí je s něčím naprosto nečekaným. Poté je začnou skládat opět dohromady a najednou se stane něco tajemného až mystického. Ty staré, dobře známé vůně jsou znovu objeveny a přetvořeny v něco nového a neskutečného.

Nechte se i vy provést olfaktorickou cestou plnou krásy a luxusu. Přičichněte k ikonické dámské vůni Prada Candy nebo pánské klasice Prada Luna Rossa a podlehněte kouzlu značky Prada, jednoho z nejvlivnějších módních domů světa.

Recenze Prada L'Homme