Prada Les Infusions: Infusion Iris parfémovaná voda pro ženy

5×
Prada Les Infusions:  Infusion Iris parfémovaná voda pro ženy
Prada Les Infusions:  Infusion Iris parfémovaná voda pro ženy
100 ml
2 355

Kód: PRA0709 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Prada Les Infusions: Infusion Iris
Složení

Otevřete své srdce a nechte se prostoupit povznášejícími a radostnými pocity. Parfémovaná voda pro ženy Prada Les Infusions: Infusion Iris je sofistikovaným vyjádřením síly přírody. Ulehněte na květinovou louku a vpusťte do svého života štěstí a lásku.

  • čistá květinovo-dřevitá vůně oslavující přírodu
  • něžné a elegantní aroma, které působí velmi žensky
  • ideální na denní nošení během teplejších měsíců

Složení vůně
Hlavní složkou vůně je něžný kosatec, který prostupuje celou kompozicí. Nejprve se jeho vůně rozvine ve své jemné podobě, kterou doprovází fialky. Poté se přidají svěží tóny pomerančového květu a mandarinky. Hebkost kosatce doplní během doznívání vůně hřejivý cedr a nasládlý benzoin, což přidává vůni smyslnou intenzitu.

Příběh vůně
Dámská vůně Prada Les Infusions: Infusion Iris z roku 2015 v sobě odráží soulad s přírodou a touhu žít přítomným okamžikem. Aroma je stejně jemné, elegantní a čisté jako flakon, ve kterém se ukrývá.

Složení

Složení
italská mandarinka, benzoin, cedr, tuniské neroli
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Prada

Módní přehlídky značky Prada jsou vždy něčím novým, nečekaným a objevným. Přináší odhalení jedinečných kolekcí, které jsou tvořeny zdánlivě protichůdnými prvky s cílem vyprovokovat reakce – živé, bouřlivé, emocionální i intelektuální. Tento náboj a unikátní přístup v sobě odráží i každý Prada parfém. 

Brilantní nápad, specifická technika nebo exkluzivní ingredience – typická Prada vůně pracuje se všemi těmito prvky, avšak její tvůrci je nadále přetváří.  Rozlámou je na malé kousíčky a propojí je s něčím naprosto nečekaným. Poté je začnou skládat opět dohromady a najednou se stane něco tajemného až mystického. Ty staré, dobře známé vůně jsou znovu objeveny a přetvořeny v něco nového a neskutečného.

Nechte se i vy provést olfaktorickou cestou plnou krásy a luxusu. Přičichněte k ikonické dámské vůni Prada Candy nebo pánské klasice Prada Luna Rossa a podlehněte kouzlu značky Prada, jednoho z nejvlivnějších módních domů světa.

Recenze Prada Les Infusions: Infusion Iris5