Skip to main content

BalmainExtatic parfémovaná voda pro ženy

14×
Balmain Extatic parfémovaná voda pro ženy
Balmain Extatic parfémovaná voda pro ženy
90 ml
910

Skladem | Kód: PBA0084
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Nechte se okouzlit vůní, která je ztělesněním přitažlivosti, lehkosti a sebevědomého charakteru. Parfémovaná voda Balmain Extatic v sobě odráží něžnou i odvážnou stránku moderní ženy. Zažijte s ní dokonalý pocit sebejistoty, který ve vás převládne, když se rozhodnete zůstat svá.

  • orientální květinová vůně s luxusním vyzněním
  • perfektně podtrhne elegantní styl své nositelky
  • ideální na chladnější měsíce

Složení vůně
Hned v úvodu vás uchvátí návykové prolnutí něžné růže, delikátní hrušky a vonokvětky se svým typickým ovocným nádechem. Následně si přivoníte k nádherné kytici z omamného kosatce a orchideje, které tajemně podkresluje jasmín. Sofistikovaná smyslnost vůně spočívá na hřejivých akordech santalového a kašmírového dřeva, které doplňuje aromatický amyris a podmanivá kůže.

Příběh vůně
Dámská vůně Balmain Extatic z roku 2014 je ukryta v luxusním flakonu, který vyobrazuje svůdnou siluetu s širokými rameny v kombinaci zlaté a černé barvy. Jedná se o zosobnění kontrastních stránek moderních žen – jsou půvabné a svůdné stejně jako odhodlané a smělé žít podle sebe.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
růže, vonokvětka, hruška
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
orchidej, kosatec, jasmín
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kůže, amyris, kašmírové dřevo, santalové dřevo
Druh vůně
orientální, květinová

Pierre Balmain, francouzský módní návrhář a ikona ve svém oboru, založil v roce 1945 v Paříži svůj krejčovský salon. Salon pojmenoval po svém příjmení, tedy Balmain. Tento designér oděvů se vyznačoval jistou dávkou rafinovanosti a elegance a mistrně tak zdůrazňoval vztah mezi architekturou a haute couture. Jeho heslo znělo: „krejčovina je architekturou pohybu“.
Modely Balmain byly určeny pro nový typ energické ženy, která elegantně zvládá všechny životní situace, tento styl pojmenoval jako styl „Jolie Madame“. Šaty mají jednoduché provedení, Balmain nesnášel okázalé zdobení, naopak uplatňoval elegantnost, jednoduchost a rafinovanost.
Značka Balmain se rozšířila do celého světa, ale historické jádro zůstalo v Paříži. Stal se také pro mnohé měřítkem módního trendu ve světě.