Phaedon Antigua

parfémovaná voda unisex 100 ml

Phaedon Antigua parfémovaná voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: PHA0140 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Phaedon Antigua
100 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému Phaedon Antigua

Phaedon Antigua je ovocně-chyprová parfémovaná voda pro muže a ženy, která je inspirovaná nezaměnitelnou atmosférou ostrovů v Karibiku. Zde hojně rostou plody šťavnatého guave a osvěžující limetky, která ve vás navodí tu pocity nespoutanosti a radosti ze života. Tato velice čerstvě vonící vůně s orientálním nádechem je jako chameleon. Mistrně v sobě kombinuje sladké a teplé tóny, které jsou plné hravosti a léta.

Parfémovaná unisexová voda Phaedon Antigua je provokativní a elegantní zároveň. Vůně se otevírá nepředvídatelným výbuchem bergamotu a citrusových plodů. Delikátní sladkost dodává vůni meruňka prohřátá slunečními paprsky. Růžový olej společně s bílými broskvemi zabalenými do fíkových listů podtrhují neobyčejně smyslnou stránku vůně. Teplý základ parfémované vody Antigua pomalu odhaluje pačuli, vetiver a sametově hedvábný mech. Čisté pižmo se snoubí s vanilkou a vytváří tak neodolatelnou tečku vůně.

Obklopte se aurou smyslnosti a zakuste atmosféru prohřátého písku Karibských ostrovů! Osvěžte se čerstvě natrhaným ovocem a užívejte si vzrušující okamžik přítomnosti. Neobyčejná parfémovaná voda Phaedon Antigua vás zanese až do exotických dálek, které zanechají na vaší kůži smyslně sladké pohlazení.

Složení

Hlava
bergamot, grep, guave, limetka, meruňka
Srdce
broskev, fíkový list, růže
Základ
mech, pačuli, pižmo, vanilka, vetiver
Druh vůně
chypre, ovocná

O značce Phaedon

Parfémy Phaedon - vůně inspirované starověkými kulturami. Phaedon je mladá francouzská značka nikových (niche) parfémů. Za jejím zrodem stojí láska ke kráse, cestování a starověkým středomořským kulturám, která se promítá do všech produktů. Phaedon nabízí špičkově kvalitní toaletní vody, vysoce koncentrované parfemované vody, vonné svíčky a exkluzivní vůně pro domácnost.
Značku Phaedon založili v roce 2011 dva pařížští estéti, A. Phillipe a M. Stromberg, a pojmenovali ji po starořeckém filozofovi, Sokratově žákovi a zakladateli takzvané elidské školy Faidónovi z Élidy (Phaedon of Elis). Faidón se narodil kolem roku 400 př. n. l.  do aristokratické rodiny. Ve válce mezi Spartou a Elidou se dostal do zajetí a byl prodán do otroctví, ze kterého ho vykoupil samotný Sokrates, oslněný jeho důvtipem a krásou. Faidón se poté stal Sokratovým žákem a o mnoho let později jedním z hlavních pramenů filozofie slavného Platóna. Inspiroval mimo jiné jeho slavný dialog Phaedon.
Značka Phaedon, inspirovaná úchvatnou dobou „otců filozofie“, korunuje své jméno, poctu filozofovi Faidónovi, logem nabitým mytologickým významem. Zoomorfní emblém znázorňuje dva asyrské gryfy. Tito bájní tvorové, původně starověké skytské božstvo, které později přejala středověká mytologie a heraldika, byli považování za ochránce zlatých pokladů a dolů v oblasti Střední Asie.
Vůně značky Phaedon jsou vytvářeny ve spolupráci s renomovanými návrháři parfémů, jako je například slavný Pierre Guillaume nebo taktéž vysoce uznávaná Anne-Cecile Douveghan. Hned jedno z prvních děl značky, sladce zemitá toaletní voda pro ženy a muže Phaedon Dzhari, zaznamenalo velký úspěch a patří k nejzdařilejším interpretacím vůně datlí a vína Malaga. Mezi nejpopulárnější parfemované vody, které Phaedon nabízí v nebývale vysokých koncentracích, pak patří například (taktéž unisex) Antigua, úchvatná chyprová ovocná a současně svěže orientální vůně z roku 2013.
Nejen vůně značky Phaedon ale také jejich obaly jsou velmi originální. Flakony z kouřového skla jsou tvarované po vzoru lékárnických lahviček a zdobí je samozřejmě nádherné logo s mytologickou tématikou gryfů. Krabičky jsou dekorované pro značku typickými motivy starověkého středozemního světa. 
Vyberte si z portfolia značky Phaedon některou z vysoce koncentrovaných (30%) parfemovaných vod či toaletních vod a nechte na sebe dýchnout kouzlo dávných mytických časů provoněných bohatým aroma středomoří. Kterékoli úchvatné vonné dílo značky zrozené z lásky ke kráse a dávným kulturám a s úctou k starověkému důvtipu nápaditě obohatí vaši toaletní výbavu.
Phaedon značí parfémy stejně přívětivé, kultivované a dokonalé jako řecká architektura či tunika starověkého filozofa.

Recenze Phaedon Antigua

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!