Peter Thomas Roth Mask-A-Holic

kosmetická sada II.

Peter Thomas Roth Mask-A-Holic kosmetická sada II.
Peter Thomas Roth Mask-A-Holic kosmetická sada II.
Peter Thomas Roth Mask-A-Holic kosmetická sada II.
Speciální sleva
1 609
Sleva 10%
1 449

Kód: PTR02048 | 1 ks skladem

Lehce pomačkaný obal | Obsah výrobku: 100%

Sada obsahuje: luxusní zpevňující maska na obličej s liftingovým efektem 24K Gold 50 ml + hydratační gelová maska na obličej a oční okolí Cucumber De-Tox 50 ml + intenzivní hydratační pleťová maska Blue Marine Algae 50 ml + enzymová pleťová maska Pumpkin Enzyme 50 ml + čisticí černá maska Irish Moor Mud 50 ml + pomůcka k aplikaci a odstranění masky

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Peter Thomas Roth Mask-A-Holic
| 1 449

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Peter Thomas Roth

Peter Thomas Roth založil stejnojmennou značku luxusní péče o pleť a pokožku s jasným cílem. A to kombinovat přísady nejvyšší kvality v nejefektivnějších koncentracích s progresivní pokročilou technologií.

Peterova rodina vlastnila lázně v Maďarsku, a tak péče o pleť a pokožku byla neodmyslitelně součástí jeho dědictví. Osvědčené a uklidňují bahenní rituály a minerály nalezené v maďarských termálních pramenech spojil s technologiemi 21. století a vytvořil péči, která je přizpůsobena individuálním potřebám každé pleti.

Jeho vášeň pro péči o pleť byla odvozena ze snahy najít efektivní produkty pro sebe samého. Zpočátku se zaměřil na akné a v touze najít ty nejlepší nástroje pro potřebnou péči rozšiřoval dál své portfolio. Dnes v nabídce značky Peter Thomas Roth můžete najít komplexní řadu luxusní kosmetiky, která zahrnuje nejkvalitnější přípravky pro každodenní péči od hlavy až k patě.