PerspirexStrong antiperspirant roll-on s účinkem 5 dní

6×
Perspirex Strong antiperspirant roll-on s účinkem 5 dní
Perspirex Strong antiperspirant roll-on s účinkem 5 dní
20 ml

Kód: PRX0953 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
V košíku zadejte kód care15 a na tělovou kosmetiku získáte slevu 15 %. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis Perspirex Strong
Vlastnosti

Popis:
Antiperspirant roll-on s účinkem 5 dní Strong z portfolia specializované značky produktů proti pocení Perspirex poskytuje dlouhodobou, intenzivní ochranu svěžesti.

Kuličkový antiperspirant Perspirex Strong je dokonalou volbou pro osoby trpící nadměrnou potivostí. Nebývale účinně chrání před pocením a tělesným zápachem po dobu celých 5 dní. Je bez parfemace.

Účinky:

  • chrání před pocením a tělesným zápachem
  • účinkuje 5 dní
  • je bez parfemace

Jak aplikovat:
Nanášejte před spaním na osušenou pokožku v podpaží. Ráno opláchněte.

Vlastnosti

Druh balení
roll-on
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Perspirex

Produkty značky Perspirex nabízejí vysoce spolehlivou ochranu proti pocení! Bojujete každý den s problémy, které vám způsobuje nadměrné pocení? Vysoce účinné antiperspiranty dokážou spolehlivě regulovat pocení v podpaží, na dlaních a chodidlech až po dobu několik dnů!
Antiperspiranty Perspirex obsahují speciální technologii, která vytváří dočasnou gelovou výplň v pórech pokožky a zabraňuje potu dostat se na její povrch. Tento gel se postupně ztrácí s přirozenou obnovou kožních buněk. Produkty jsou bez parfemace.
Značka Perspirex existuje na trhu již od roku 1979 a od té doby přesvědčila o účincích svých antiperspirantů zákazníky po celém světě. Díky antiperspirantům Perspirex se tak nebudete muset omezovat ve vašem aktivním životním stylu a získáte nové sebevědomí! Zvítězte i vy nad nepříjemným potem, díky antiperspirantům Perspirex!

Recenze Perspirex Strong6