Penhaligon's Ostara

toaletní voda pro ženy 100 ml

1×
Penhaligon's Ostara toaletní voda pro ženy 100 ml
Penhaligon's Ostara toaletní voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: PEH0184 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku váš dárek na cesty při nákupu nad 1000 Kč.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Penhaligon's Ostara
100 ml

Popis parfému Penhaligon's Ostara

Ostara je květinová zelená vůně pro ženy z portfolia britské značky nikových (niche) parfémů Penhaligon’s. Značka Penhaligon’s, založená v roce 1870, se při vytváření svých vysoce renomovaných parfémů kromě bohaté historie pyšní také nebývale osobním přístupem, založeným na hlubokém porozumění emotivní moci vůní. Od svých počátků v dekadentní viktoriánské éře až dodnes vytváří Penhaligon’s originální vůně pro ty nejnáročnější a nejsvébytnější zákazníky. Toaletní voda Ostara nabízí veskrze jarní vůni, inspirovanou narcisy.

Vůni Ostara vytvořil Bertrand Duchaufour jako olfaktorickou interpretaci rozkvětu narcisu od pupene až po plný květ. Stejně jako narcis, jedna z prvních jarních květin a pravý symbol jara na britském venkově, i toaletní voda Ostara září jemnou žlutou barvou a vyznačuje se veselým, optimistickým charakterem. Penhaligon's Ostara, vůně podepřená osobními vzpomínkami tvůrce na dětství, je navíc bohatá, plná jasu, jemně sladká a povzbudivě svěží.

Bohatá vonná kompozice Penhaligon's Ostara se v hlavě otevírá akordy bergamotu, klementinky, jalovce, červených bobulovitých plodů, máty, květu černého rybízu, fialkových listů, zelených listů a aldehydů. V srdci zavoní narcis, hyacint, ylang-ylang, brambořík, hloh, vistárie a včelí vosk. Základ sestává z tónů sturače, vanilky, benzoinu, pižma, jantaru a světlého dřeva. Celkové aroma spojuje dominantní zelené a květinové stránky se svěže kořenitými a aromatickými aspekty. Výsledkem je vůně svěží a pozitivní jako jaro samo a krásná a optimistická jako žlutý květ narcisu.

Toaletní voda Penhaligon's Ostara je dokonalou vůní pro jarní dny. Navždy si získá ženy, které mají rády svěží květinové zelené vůně, a samozřejmě milovnice narcisů. Kromě výjimečných vůní zaujmou všechny parfémy značky Penhaligon's také stylovým, luxusním balením. Půvabný flakon toaletní vody Ostara nadchne prosvítajícím obsahem v narcisově žluté barvě. Doplňuje ho nádherná, dokonale sladěná krabička. Vyzkoušejte toaletní vodu od luxusní britské značky, vytvářející již od 19. století originální vůně pro ty nejnáročnější zákazníky, a zamilujte se vůně inspirované vzpomínkou na dětství a jarem s jeho nejkrásnějšími květy.

Penhaligon’s Ostara – optimistická a osvěžující květinová zelená vůně s narcisem v hlavní roli.

Složení

Hlava
aldehydy, bergamot, červené bobule, jalovec, klementinka, lístky fialky, máta, pupeny rybízu, zelené tóny
Srdce
brambořík, hloh, hyacint, narcis, včelí vosk, vistárie, ylang-ylang
Základ
ambra, benzoin, dřevité tóny, pižmo, vanilka
Druh vůně
květinová, zelená

O značce Penhaligon's

Penhaligon’s je britská značka luxusních niche parfémů, která vznikla v roce 1870 a nese jméno svého zakladatele Williama Penhaligona. Tento Angličan, jemuž nechyběla kreativita ani nadšení pro nové věci, využil charakteristické pompéznosti své doby. Jeho prvním dílem byla Hammam Bouquet – vůně inspirovaná tureckými lázněmi a jejich atmosférou.

Dnes v portfoliu značky Penhaligon’s naleznete řadu osobitých dámských i pánských vůní, které jsou inspirované jedinečnými situacemi, nevšedními místy a magickými okamžiky. Nejprodávanější z nich – Blenheim Bouquet – byla v roce 1902 zhotovena na žádost vévody z Marlborough v Blenheim Palace. Charakteristické jsou pro Penhaligon’s také tradiční originální flakony, tvořené stále dle původního návrhu zakladatele – čiré sklo, zátka a na hrdle výrazná mašle.

Od svých počátků v dekadentní viktoriánské éře až do dnešních dní vznikají pod značkou Penhaligon’s niche parfémy pro ty nejnáročnější zákazníky, parfémy, které vypráví příběhy a čerpají inspiraci z nečekaného.

Recenze Penhaligon's Ostara

Přidat novou recenzi

1.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem