BeviroWood Beard Brush kartáč na vousy (s kančími štětinami)

Beviro Wood Beard Brush kartáč na vousy (s kančími štětinami)
Beviro Wood Beard Brush kartáč na vousy (s kančími štětinami)
kartáč na vousy (s kančími štětinami)
399

Kód: VIP01865 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Beviro Wood Beard Brush

Stylový doplněk Beviro Wood Beard Brush se stane nepostradatelným kouskem vaší kosmetické výbavy.

Vlastnosti:

  • pohodlně se drží v ruce
  • eliminuje zacuchání
  • přírodní štětiny

Jak používat:
Postupujte dle přiloženého návodu.

O značce Beviro

Žádné silikony, žádná ropa, jen to nejlepší, co může příroda nabídnout pánské úpravě vlasů a vousů. To je česká značka Beviro. Přichází s prémiovou kosmetikou vyvinutou od mužů, pro muže. Pro ty, kteří se nechtějí spokojit s levnými produkty z drogérie s bůhvíjakým složením. Beviro je zárukou kvality otestované a prověřené předními českými barbershopy.

Příběh první ryze pánské kosmetiky v Česku se začal psát roku 2016, kdy Patrik Hamšík vytvořil originální recepturu oleje na vousy. Když mu konzultace v barbershopech potvrdily bezkonkurenční kvalitu oleje, začal ho oficiálně prodávat. V roce 2018 pak společně s Danielem Trnkou založil značku se jménem, které kombinuje anglické „be“ neboli „buď“ s výrazem „viro“, což v jazyce esperanto znamená „muž“.

V Česku vyráběná Beviro kosmetika se může pyšnit zcela originálním složením, které je v maximální možné míře přírodní. Přitom ale nic neztrácí na své funkčnosti – tým Beviro díky předlohám a připomínkám holičů z celé ČR ví, kdy udělat dobře promyšlený kompromis. O kvalitě receptur vás přesvědčí například kolínské vody Beviro Wild Focus, Beviro Cosa Nostra, Beviro Spicy Touch a Beviro Sweet Armour. Díky zvýšenému obsahu vonných látek fungují nejen po holení, ale i jako osobní vůně. Slaný sprej Beviro Sea Salt Texturising Spray zase ocení ti, kterým záleží na perfektně ležérním účesu.

 

Recenze Beviro Wood Beard Brush