Paul Emilien

Paul Emilien – harmonie francouzské tradice vysoké parfumerie.

Paul Emilien je mladá francouzská značka nikových (niche) parfémů, vůní do domácnosti a vonných svíček.

 

Filozofií značky je nabízet produkty špičkové kvality vyrobené ve Francii z těch nejlepších surovin a přistupovat k parfémům naprosto v rámci slavné francouzské tradice vysoké parfumerie (haute parfumerie) zrozené v hlavním městě světové kosmetiky Grasse.

Značku Paul Emilien založil roku 2014 stejnojmenný návrhář parfémů. Paul Emilien se narodil roku 1966 ve francouzském Cevennes. Již od raného věku se věnoval výtvarnému umění a později, po letech, kdy snil o produktech budoucnosti, se rozhodl založit si vlastní značku parfémů. Jako samouk se ve své malé domácí laboratoři pustil do tvorby prvních vůní a současně již promýšlel balení svých budoucích výtvorů. Celkovou koncepci mu pomohly dotvořit zkušenosti z jeho cest po celém světě. Tak vznikla značka Paul Emilien s vizí vytvářet vůně tak, jako hudebník tvoří harmonické akordy. Vůně s kvalitou dosahující standardů vysoké parfumerie a v balení stejně luxusním jako obsah.

Všechny vonné výtvory Paula Emiliena se vyznačují nejvyšší kvalitou a respektem k hodnotné tradici a otevírají dveře do světa luxusu a vonné harmonie. Při vzniku parfémů značky Paul Emilien je kladen nesmírný důraz nejen na kvalitu materiálů a vysokou úroveň tvůrčích a výrobních procesů, ale také na naprostou špičkovost balení. Unikátnost obalů produktů Paul Emilien je postavena na ruční výrobě skla, keramiky i krabiček a nádherném originálním designu umělecké hodnoty.

Každý okamžik v životě Paula Emiliena je pro něj zdrojem inspirace, kterou vtěluje do svých vonných výtvorů, a tak předává dál. Vyberte si z portfolia značky Paul Emilien některou z  parfemovaných vod vyznačujících se pravou francouzskou elegancí a rafinovaností a nechte na sebe dýchnout kouzlo harmonie vůní a čisté tradice „haute parfumerie“.

Paul Emilien – Vůně elegance a sofistikovanosti pravé tradiční francouzské vysoké parfumerie.

celý text skrýt text

V tuto chvíli bohužel nemáme dostupné žádné produkty značky Paul Emilien.