Parlux Advance Light fén na vlasy

2×
Parlux Advance Light fén na vlasy
Parlux Advance Light fén na vlasy
Gold
3 880

Kód: PLX0665 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra pátek 5. 3. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 5. 3. 2021

Popis produktu Parlux Advance Light
Vlastnosti

Uvažovali jste někdy o tom, že i vysoušení vlasů může mít negativní dopad na životní prostředí? Fén na vlasy Parlux Advance Light byl vyvinut právě s ohledem k přírodě. Je navržen tak, aby vlasy vysušil co nejrychleji, a tím snížil spotřebu energie. A také je vyroben pouze z recyklovatelných materiálů.

Vyspělá technologie fénu však zároveň dokonale splňuje požadavky světových kadeřníků. Během vysoušení oceníte dva speciální měkké spínače pro pohodlné používání, nízkou hmotnost fénu a také jeho minimální hlučnost, díky vestavěnému tlumiči. Technologie Ionic & Ceramic® navíc podporuje zdravý vzhled vlasů a zamezuje vzniku statické elektřiny.

Vlastnosti:

 • velmi rychle vysouší vlasy a přispívá k úspoře energie
 • zamezuje elektrizování vlasů a usnadňuje vlasový styling
 • předchází poškození vlasů vlivem vysokých teplot
 • šetrný k životnímu prostředí, vyroben z recyklovatelných materiálů
 • pohodlně se ovládá a je lehký v ruce
 • při provozu je velmi tichý

Technická specifikace:

 • technologie Ionic & Ceramic® – eliminuje poškození vlasů a statickou elektřinu
 • 2 koncentrátory vzduchu pro precizní účes a rychlé fénování
 • 4 teplotní stupně, 2 rychlosti
 • tlačítko studeného vzduchu pro fixaci účesu
 • výkon 2200 W, objem vyfukovaného vzduchu 83 m³ / hod
 • výkonný motor K-ADVANCE®; životnost přístroje min. 2500 hodin
 • zabudovaný tlumič hluku a systém proti zahřátí přední části fénu
 • ergonomický vyvážený design, nízká hmotnost
 • délka kabelu 3 m

Jak používat:
Vlhké vlasy nejprve rozčesejte a poté vysušte pomocí fénu.

Návod k použití naleznete ZDE

Vlastnosti

Typ napájení
síťový

O značce Parlux

p>Značka Parlux je dobře známá kadeřnickým profesionálům. Špičkové fény jsou jejich každodenními pomocníky a právem získávají i mnohá ocenění mezi odborníky a na mezinárodních výstavách. Kvalita prověřená těmi nejpovolanějšími je dostupná i pro domácí použití a pokud hledáte fén s těmi nejlepšími parametry, pak je pro vás Parlux tou správnou volbou.
Parlux je italská značka, kterou provází skvělá pověst už od samého začátku existence. V roce 1977 zúročil Paolo Parodi mnoho let výzkumů a spolupráce s italskými kadeřnickými salóny a společně s mladým týmem spolupracovníků založil značku Parlux. Už jejich první produkt, slavný fén Superturbo 1500, se díky inovativním technickým vlastnostem stal hitem ve vysoušení vlasů. Stejný úspěch pak přicházel i s dalšími výrobky. Dnes Parlux představuje konstantní úroveň, mimořádné technické vlastnosti, maximální výkon, moderní design a všechny atributy potřebné pro správnou péči o vlasy.
Technické parametry fénů Parlux dokonale naplňují představu o moderním přístroji. Velmi se dbá nejen na krásný vzhled, ale také na zdraví vlasů. Proto u fénů Parlux najdete nejrůznější vymoženosti zaručující komfortní používání a perfektní výsledek. Uživatelé oceňují také snadnou manipulaci díky nízké váze a ergonomickému tvaru. Příjemným bonusem je vysoká životnost výrobků.
K nejnovějším modelům patří fén Parlux 3800 Ceramic&Ionic, který získal ocenění na odborných veletrzích v Praze, Madridu, Londýně i v Paříži. Stejně jako u ostatních výrobků Parlux i u něj platí slogan „krása bez hluku“, protože je vybaven  tlumičem hluku, který dokáže vysoušeč ztišit až o 45 %. K oblíbeným produktům patří také fén na vlasy Parlux 385 Power Light Ionic & Ceramic. Rychlé vysoušení a jednoduchý styling spojené s novodobou technologií pro hydrataci, lesk a hedvábnou měkkost vlasů. Uživatelský komfort zvyšuje i další snížení váhy fénu. Keramické části přístroje při vysoušení vyzařují zdravé ionty a infračervené paprsky, což prospívá zdraví a vzhledu vlasů.
Pro každého, kdo chce dopřát svým vlasům mimořádně kvalitní a zdravou péči, je značka Parlux zárukou nejvyšších užitných vlastností. Bez váhání svěřte svoje vlasy opravdovým odborníkům. Právě oni pro vás vyvinuli skvělé fény Parlux.

Recenze Parlux Advance Light2