Štětka na holení

Oblíbili jste si tradiční způsob holení a hledáte kvalitní vybavení pro dokonale hladkou tvář? Nezbytným příslušenstvím je štětka na holení, kterou holicí mýdlo nebo pěnu rovnoměrně nanesete a rozetřete po celém obličeji.

Jaké vybrat štětiny?

  • Přírodní štětiny jsou klasikou. Mezi ty nejlepší patří štětky na holení z jezevčích štětin, které jsou velmi jemné k pokožce a vytvoří bohatou pěnu usnadňující pohyb břitvy na holení.
  • Umělé štětiny možná nepřipraví pokožku na holení tak dobře jako přírodní. Na druhou stranu štětka se syntetickými štětinami je vhodná pro vegany a osoby s alergií na zvířecí srst. Navíc bývá levnější a poměrně dlouho vydrží.

 

Jak používat štětku na holení?

Před prvním použitím štětku důkladně omyjte mýdlovou vodou. Při každém dalším holení ji stačí jen namočit do horké vody. Krouživými pohyby vytvořte z mýdla na holení bohatou pěnu a naneste ji na tvář. Hned po použití opět štětku opláchněte a nechte uschnout. Mokrou štětku nikdy neukládejte do uzavřených nádob jako jsou toaletní tašky nebo cestovní pouzdra.

Vsaďte na kvalitu a vyberte si tu nejlepší štětku na holení Wilkinson Sword, Captain Fawcett nebo Edwin Jagger a užijte si dokonale oholenou tvář.

celý text skrýt text

Štětka na holení
Filtr
Cenové rozpětí

Hodnocení
  •   2