Krém na holení

Nejprodávanější

Objevte ty nejlepší krémy na holení

Snadné a rychlé oholení bez podráždění? Vyberte si krém na holení v tubě, praktické tyčince nebo kelímku a drobné oděrky či začervenání už vás trápit nemusí.

Proč používat krém na holení

  • Krémy na holení změkčují vousy a chloupky a zabraňují tření mezi holicím strojkem a kůží při holení. Chrání tak proti podráždění nebo poranění pleti.
  • Holicí krémy jsou ideální na mokré holení vousů pomocí břitvy, strojku nebo klasického holítka.
  • Krémová konzistence holicích přípravků usnadňuje jejich aplikaci, která se podobá nanášení pěny na holení. Zároveň umožňují snadný skluz břitu.
  • Mnoho krémů na holení navíc zastává funkci přípravků pro péči o pleť, mají zklidňující funkci a pleť vyživují a hydratují. Jsou tak ideální volbou pro citlivou nebo suchou pleť.

Náš tip: Pro rovnoměrné nanesení krému na holení použijte navlhčenou štětku na holení.

Krém před holením

Pokud máte extra tvrdé a husté vousy, vyzkoušejte také speciální krém před holením. Změkčí vousy a připraví vaši pleť na holení. Krémy před holením – jak už název napovídá – se aplikují ještě před klasickými přípravky na holení jako první krok ve vaší holicí rutině.

Na notino.cz najdete široký výběr holicích krémů Proraso, American Crew nebo Weleda a dalších pro citlivou pleť nebo tvrdé vousy. Nezapomínejte ani na důkladnou péči po holení a využijte balzámy nebo vody po holení.

celý text skrýt text