Přejít na hlavní obsah
Panadol Panadol Junior 250mg čípky čípky ke snížení horečky a tlumení bolesti
Panadol Panadol Junior 250mg čípky čípky ke snížení horečky a tlumení bolesti
Formačípky
Cesta podáník rektální aplikaci
Režim výdejeregistrovaný léčivý přípravek
Léčivá látkaparacetamol
SÚKL kód0208841
Farmakoterapeutická skupinaAnalgetika a antipyretika

Přípravek je určen ke snížení horečky provázející chřipku a nachlazení, stejně jako infekční onemocnění dětského věku (např. plané neštovice, černý kašel, spalničky a příušnice) a očkování. Je též vhodný k tlumení bolesti provázející prořezávání zubů, bolesti zubů, bolesti v krku při chřipce a nachlazení a bolesti hlavy.

Přípravek je určen pro děti s tělesnou hmotností nad 15 kg.

Složení:

  • Léčivou látkou je paracetamolum 250 mg v jednom čípku a pomocnou látkou je ztužený tuk.
  • Pozorně čtěte příbalový leták.

Způsob užití:

  • Pokud lékař neurčí jinak, podává se dětem s tělesnou hmotností 15-30 kg 1 čípek až 4 krát denně v časových odstupech 6 hodin.
  • Dětem s tělesnou hmotností nad 30 kg se podávají 1-2 čípky až 4 krát denně v časových odstupech 6 hodin.
  • Minimální interval mezi dvěma dávkami jsou 4 hodiny. Nepodávají se více než 4 dávky během 24 hodin.

Upozornění:

  • Nepoužívejte přípravek jestliže je Vaše dítě alergické na paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku, při těžkém onemocnění jater (včetně akutní žloutenky), při krvácení z konečníku, při zánětu tlustého střeva (proktokolitida).
  • Vzhledem k obsahu léčivé látky není přípravek určen pro děti s tělesnou hmotností do 15 kg.
Ke stažení:

Příbalovou informaci naleznete ZDE

PanadolPanadol Junior 250mg čípky registrovaný léčivý přípravek čípky ke snížení horečky a tlumení bolesti

143
Výhodněji o 29%
10 ks
101

Skladem | 10,10 / 1 ks, vč. DPH | Kód: PAN03519
1
Zásilkovna
Již zítra středa 22. 5. 2024
Osobní odběr
Již zítra středa 22. 5. 2024