PalmoliveMagic Softness Raspberry pěnové mýdlo na ruce náhradní náplň

1×
Palmolive Magic Softness Raspberry pěnové mýdlo na ruce náhradní náplň
Palmolive Magic Softness Raspberry pěnové mýdlo na ruce náhradní náplň
Doprava zdarma
134
500 ml
Kód: LIV0061 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Palmolive Magic Softness Raspberry
Vlastnosti

Pečujte o své ruce již během mytí a užívejte si dlouhodobý pocit čistoty a komfortu. Náhradní náplň pěnového mýdla Palmolive Magic Softness Raspberry vytváří bohatou pěnu, která jemně vyčistí pokožku a dodá jí příjemnou vůni šťavnatých malin. Vaše ruce zůstanou dlouhodobě hydratované a hebké.

Vlastnosti:

  • vydrží až na 400 aplikací
  • jemně odstraňuje nečistoty
  • zanechává ruce vláčné a hebké
  • vytváří pěnu, která nekape
  • s vůní malin

Jak aplikovat:
Pěnové mýdlo na ruce Palmolive Magic Softness Raspberry naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Poté důkladně opláchněte vodou.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Palmolive

Historie značky Palmolive se datuje od roku 1864, kdy B. J. Johnson otevřel továrnu Mýdlo v Milwaukee, Wisconsin. Vyráběla se zde mýdla z palmového a olivového oleje.
V roce 1898 byl pak představen nový produkt Palmolive Soap (plovoucí mýdlo), podle něhož později přejmenoval i firmu na Palmolive Company. V roce 1928 se společnosti Palmolive a Colgate spojily a od roku 1953 až dosud se oficiálním názvem společnosti stává Colgate-Palmolive Company.
Americká nadnárodní společnost je zaměřená na výrobu a distribuci produktů ústní hygieny, péče o tělo, domácnost a výživy pro zvířata. Palmolive je značkou kvality a tradice spojené s nejmodernějšími technologiemi, stálice v uspokojování každodenních potřeb náročných zákazníků.

Recenze Palmolive Magic Softness Raspberry1