OrlyNail Rescue sada pro rychlou opravu nehtů

 • Orly Nail Rescue sada pro rychlou opravu nehtů
 • Orly Nail Rescue sada pro rychlou opravu nehtů 1
 • Orly Nail Rescue sada pro rychlou opravu nehtů 2
   více

  Varianty Orly Nail Rescue

  • Orly Nail Rescue sada pro rychlou opravu nehtů (Easily Repairs and Protects Cracked and Broken Nails, Nail Glue 5 g + Repair Powder 4,25 g + Nail Buffer) 3 Kssada pro rychlou opravu nehtů 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   (Easily Repairs and Protects Cracked and Broken Nails, Nail Glue 5 g + Repair Powder 4,25 g + Nail Buffer) 3 Ks
   Kód: ORY2892

  Nahoru

  Popis kosmetiky Orly Nail Rescue

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  Speciální sada pro rychlou opravu nehtů Orly Nail Rescue rychle a snadno opraví váš zlomený, prasklý či rozštěpený nehet. Sada na nehty Orly Nail Rescue obsahuje 3 jednoduché kroky - lepidlo se štětečkem, opravný prášek a malý pěnový pilník. To vše vám postačí k rychlé opravě vašeho nehtu! Odteď nebudete zlomený nehet představovat žádný problém! Vyzkoušejte jedinečnou sadu na opravu nehtů Orly Nail Rescue!

  Účinky:

  • opravuje nehty
  • dodává nehtům skvělý vzhled

  Jak používat:

  Postiženou oblast nehtu jednoduše přetřete štětečkem s lepidlem. Poté namočte nehet do prášku a přebytky můžete zahladit suchým štětečkem. Po zaschnutí udělejte druhou vrstvu. Po úplném zaschnutí jemně zahlaďte pilníkem a pokračujte běžným lakováním.

  Nahoru

  O značce Orly

  Orly je jednou z nejznámějších a nejúspěšnějších značek nehtové kosmetiky. V roce 1975 ji v Los Angeles založil vizionář Jeff Pinke, pravděpodobný vynálezce pověstné francouzské manikúry. V současné době úspěšně působí ve více než 75 zemích světa.Orly se proslavila především svými laky, v jejichž složení nenajdete toluen, formaldehyd, dibutylftalát ani jiné toxické látky. Zákazníci mohou vybírat z cca 150 odstínů barev. Není bez zajímavosti, že mezinárodně proslulý umělec Francoise Nielly s jejich pomocí vytvořil unikátní olejomalbu. Ta byla slavnostně odhalena na speciální akci Cosmoprof Las Vegas a Orly ji následně použila jako stěžejní prvek své kampaně pro rok 2013.Zvláštní kategorii představují takzvané gelové laky, obsahující spoustu důležitých vitamínů. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž patentovaný uzávěr Gripper Cap™, který byl navržen italskými odborníky a umožňuje velmi pohodlnou aplikaci (k otevření lahvičky vám stačí jen jedna ruka!).Kromě laků Orly vyrábí také krémy a peelingy, lepidla pro opravu nehtů, různé doplňky (štětečky, pilníky, čistící tamponky apod.) a desítky dalších prvotřídních produktů.Přírodní nehtovou kosmetiky Orly si oblíbila celá řada celebrit - například Jessica Simpson, Madonna, Cher či Ashley Judd. O jejích mimořádných kvalitách svědčí i skutečnost, že za dobu své dosavadní existence získala obrovské množství ocenění.Značka Orly jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po krásných a zdravých nehtech, shánějí profesionální nástroje na manikúru, preferují luxus za rozumnou cenu.

  Nahoru

  Hodnocení Orly Nail Rescue

  • 22. prosince 2015
   Alena

   Očekávala jsem že bude oprava ve výsledku míň vidět, ale jinak OK.

  Co si o Orly Nail Rescue myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší