OrlyNail Rescue sada pro rychlou opravu nehtů

   • Orly Nail Rescue sada pro rychlou opravu nehtů
   • Orly Nail Rescue sada pro rychlou opravu nehtů 1
   • Orly Nail Rescue sada pro rychlou opravu nehtů 2
     více

    Varianty Orly Nail Rescue

    • Orly Nail Rescue sada pro rychlou opravu nehtů (Easily Repairs and Protects Cracked and Broken Nails, Nail Glue 5 g + Repair Powder 4,25 g + Nail Buffer) 3 Kssada pro rychlou opravu nehtů 

     Toto zboží není momentálně k dispozici.

     (Easily Repairs and Protects Cracked and Broken Nails, Nail Glue 5 g + Repair Powder 4,25 g + Nail Buffer) 3 Ks
     Kód: ORY2892

    Nahoru

    Popis kosmetiky Orly Nail Rescue

    Hodnocení

    Jednoduchost aplikace

    Kosmetická kvalita

    Spokojenost s výsledkem

    Popis:

    Speciální sada pro rychlou opravu nehtů Orly Nail Rescue rychle a snadno opraví váš zlomený, prasklý či rozštěpený nehet. Sada na nehty Orly Nail Rescue obsahuje 3 jednoduché kroky - lepidlo se štětečkem, opravný prášek a malý pěnový pilník. To vše vám postačí k rychlé opravě vašeho nehtu! Odteď nebudete zlomený nehet představovat žádný problém! Vyzkoušejte jedinečnou sadu na opravu nehtů Orly Nail Rescue!

    Účinky:

    • opravuje nehty
    • dodává nehtům skvělý vzhled

    Jak používat:

    Postiženou oblast nehtu jednoduše přetřete štětečkem s lepidlem. Poté namočte nehet do prášku a přebytky můžete zahladit suchým štětečkem. Po zaschnutí udělejte druhou vrstvu. Po úplném zaschnutí jemně zahlaďte pilníkem a pokračujte běžným lakováním.

    Nahoru

    O značce Orly

    Orly je jednou z nejznámějších a nejúspěšnějších značek nehtové kosmetiky. V roce 1975 ji v Los Angeles založil vizionář Jeff Pinke, pravděpodobný vynálezce pověstné francouzské manikúry. V současné době úspěšně působí ve více než 75 zemích světa.Orly se proslavila především svými laky, v jejichž složení nenajdete toluen, formaldehyd, dibutylftalát ani jiné toxické látky. Zákazníci mohou vybírat z cca 150 odstínů barev. Není bez zajímavosti, že mezinárodně proslulý umělec Francoise Nielly s jejich pomocí vytvořil unikátní olejomalbu. Ta byla slavnostně odhalena na speciální akci Cosmoprof Las Vegas a Orly ji následně použila jako stěžejní prvek své kampaně pro rok 2013.Zvláštní kategorii představují takzvané gelové laky, obsahující spoustu důležitých vitamínů. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž patentovaný uzávěr Gripper Cap™, který byl navržen italskými odborníky a umožňuje velmi pohodlnou aplikaci (k otevření lahvičky vám stačí jen jedna ruka!).Kromě laků Orly vyrábí také krémy a peelingy, lepidla pro opravu nehtů, různé doplňky (štětečky, pilníky, čistící tamponky apod.) a desítky dalších prvotřídních produktů.Přírodní nehtovou kosmetiky Orly si oblíbila celá řada celebrit - například Jessica Simpson, Madonna, Cher či Ashley Judd. O jejích mimořádných kvalitách svědčí i skutečnost, že za dobu své dosavadní existence získala obrovské množství ocenění.Značka Orly jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po krásných a zdravých nehtech, shánějí profesionální nástroje na manikúru, preferují luxus za rozumnou cenu.

    Nahoru

    Hodnocení Orly Nail Rescue

    • 22. prosince 2015
     Alena

     Očekávala jsem že bude oprava ve výsledku míň vidět, ale jinak OK.

    Co si o Orly Nail Rescue myslíte vy?

    Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


    Hodnocení *

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší