Orly French Manicure

lak na francouzskou manikúru

2×
Orly French Manicure lak na francouzskou manikúru
odstín Pointe Blanche 18 ml

Kód: ORY2779 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Orly French Manicure
odstín Pointe Blanche 18 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Orly French Manicure

Popis:
Vysoce profesionální lak na nehty Orly French Manicure je vynikající svou excelentní kvalitou. Lak je na zcela přírodní bázi a plně vyhovuje i citlivému nehtovému lůžku. Lak profesionální značky Orly je dokonalým prostředkem pro dosažení profesionálního výsledku, který si nezadá s prací nehtového studia.
Lak dokonale potáhne vaše nehty tenkou a pravidelnou vrstvičkou laku a učiní vaše nehty krásně lesklé. Lak má lehký bílý nádech, díky němuž opticky zesvětlí povrch nehtu, jinak je průhledný. Vyzkoušejte dokonalost Francouzek i na svých nehtech s lakem Orly French Manicure!

Účinky:

  • je na přírodní bázi
  • vytváří rovnoměrnou vrstvu
  • dobře se nanáší
  • dlouho vydrží

Jak aplikovat:
Lak nanášejte v posledním kroku vaší péče o nehty, jako top coat a před použitím jej protřepejte.

Vlastnosti

Barva
bílá

O značce Orly

Orly je jednou z nejznámějších a nejúspěšnějších značek nehtové kosmetiky. V roce 1975 ji v Los Angeles založil vizionář Jeff Pinke, který je dnes považován za vynálezce pověstné francouzské manikúry.

Laky na nehty značky Orly neobsahují toluen, formaldehyd, dibutylftalát či jiné toxické látky, a proto nehty nepoškozují ani při častém lakování. Nabídka barevných odstínů je opravdu široká – vybrat si můžete z více než 100 barev, od jemně pastelových až po sexy těmně rudou. Speciální víčko Gripper Cap™ umožňuje lak otevřít pohodlně i za použití jedné ruky a následně jej jednoduše aplikovat na nehty.

Mějte stále upravené a elegantní ruce s laky na nehty značky Orly!