Oral B Pro-Expert

dentální nit

Oral B Pro-Expert dentální nit
Oral B Pro-Expert dentální nit
Oral B Pro-Expert dentální nit
25 m

Kód: ORB1380 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Dárek pro vás
Pouze tenhle týden můžete získat 25% slevu na tento produkt. Použijte kód bf25cz. Více informací najdete zde. Akce se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.
Oral B Pro-Expert
25 m

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Popis kosmetiky Oral B Pro-Expert

Popis:
Dentální nit Oral B Pro-Expert je speciálně určena pro citlivé zuby a odstraní plak a zbytky potravy v místech, na která nedosáhne ani ten nejdokonalejší kartáček na zuby. Tato jedinečná prevence proti kazivosti zubů a zánětům dásní nejen že zuby precizně vyčistí, ale zároveň je i vybělí a dodá vašemu dechu osvěžující a příjemnou mátovou vůni.  Používáním dentální nitě navíc předejdete vzniku parodontózy.
Dentální nit Oral B Pro-Expert se netřepí, je balena v praktickém blistru a je vyrobena ze speciálního hebkého materiálu, který se při napnutí ztenčí, takže je velmi šetrná k dásním.

Účinky:

  • dokonale čistí mezizubní prostory
  • působí preventivně proti zánětu dásní a parodontóze
  • předchází vzniku zubního kazu
  • má osvěžující mátovou příchuť

Jak aplikovat:
Ze zásobníku vytáhněte asi 20 cm zubní nitě a omotejte ji kolem prostředníčků obou rukou. Pomocí palce a ukazováčku každé ruky uchopte část nitě o délce asi 3 cm a napněte ji. Část nitě vložte pomocí palce mezi horní zuby a postupně vyčistěte všechny horní mezizubní prostory. Uchopte novou část nitě a stejně postupujte u dolních zubů. Vyhněte se zbytečnému zatlačování zubní nitě do dásní!

O značce Oral B

Kosmetika Oral-B | Tvůrce prvního zubního kartáčku s jemnými a zaoblenými vlákny je zároveň zakladatelem světoznámé značky Oral-B. Řeč je o kalifornském zubaři Robertu Hustonovi a počátek existence Oral-B se datuje do roku 1950. Zubní kartáček Oral-B Classic se v roce 1969 dostal opravdu hodně daleko. Neil Armstrong ho použil před prvním historickým výstupem člověka na povrch Měsíce. Od roku 2006 je značka Oral-B součástí nadnárodního koncernu Procter & Gamble. Oral-B v dnešní době představuje především ruční a elektrické zubní kartáčky pro děti a dospělé, mezizubní produkty, jako jsou například dentální nitě, nebo ústní sprchy. Zubní kartáčky Oral-B jsou nejpoužívanější značkou zubních lékařů na světě.
Proč se právě značka Oral-B stala synonymem pro kvalitní péči o chrup? Výrobky Oral-B jsou známy špičkovou kvalitou, která při správném používání přináší luxusní komfort a nadstandardní péči pro váš chrup a ústní dutinu. Pokud chcete mít zuby bez kazů, zdravé dásně a pocit opravdové čistoty a svěžesti, pak spoléhejte na renomované a prověřené značky. Zubní kartáček či dentální nit jsou těmi nejlepšími pomocníky na cestě za krásným a zdravým úsměvem. Velké popularitě se těší nejen manuální zubní kartáčky, ale také elektrická varianta kartáčků Oral-B, která účinně odstraňuje plak z povrchu zubů.
Posláním značky Oral-B je motivace uživatelů, aby si v oblasti zubní hygieny osvojili lepší návyky. Více než 60 klinických studií potvrdilo, že zubní kartáčky Oral-B jsou bezpečné a šetrné k dásním. Díky sofistikovanému použití středních nebo extra jemných vláken zaoblených speciální technologií jsou kartáčky Oral-B nejen šetrné, ale současně masírují dásně, což má blahodárný vliv na jejich správnou funkci.
První patent na zubní kartáček jak ho známe dnes, zaevidovali roku 1857 v USA. Od roku 1938 se začala při výrobě kartáčků používat nylonová vlákna. Jejich nedostatek byl v přílišné tvrdosti, a tak v roce 1950 přišel čas Roberta Hustona a značky Oral-B, která poprvé použila měkká nylonová vlákna se zaoblením a stala se světovým fenoménem a leaderem trhu. A pokud by vás zajímalo, kdy byl vyroben první elektrický zubní kartáček, tak vězte, že to bylo v roce 1939 ve Švýcarsku. Rotační pohyb hlavice byl dodán v roce 1987.