Oral B Oxyjet MD20

ústní sprcha

Oral B Oxyjet MD20 ústní sprcha
Oral B Oxyjet MD20 ústní sprcha
Oral B Oxyjet MD20 ústní sprcha
Oral B Oxyjet MD20 ústní sprcha
Oral B Oxyjet MD20 ústní sprcha
Oral B Oxyjet MD20 ústní sprcha
Oral B Oxyjet MD20 ústní sprcha
Oral B Oxyjet MD20 ústní sprcha
1 703

Kód: ORB1385 | Více než 20 ks skladem

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

Kartáčkové hlavy Oral-B jsou kompatibilní se všemi elektrickými zubními kartáčky Oral-B s výjimkou modelu Pulsonic.  

Garance 100 dní vrácení peněz

ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pátek 19. 10. 2018
Osobní odběr
Již zítra pátek 19. 10. 2018
Oral B Oxyjet MD20
| 1 703

Popis kosmetiky Oral B Oxyjet MD20

Oral B Oxyjet MD20 ústní sprchaspočívá v šetrném čištění ústní dutiny pomocí velmi jemného proudu vody, který vás zbaví všech nečistot.

Vlastnosti:

 • čistí dutinu ústní
 • odstraňuje zubní plak
 • zlepšuje zdraví dásní

Technické specifikace:

 • velmi jemný (0,2–0,6 MPa) tlak vody s regulací
 • technologie mikro bublinek
 • spirálový proud / přímý monoproud
 • snadno se ovládá
 • vhodné i pro rovnátka, můstky a implantáty
 • nádrž 600 ml
 • pojistka proti nechtěnému uvolnění trysky
 • vzduchový filtr čistí vzduch, který obohacuje vodu

Jak používat:
Postupujte ve směru hodinových ručiček vždy zub po zubu. Při čištění se zaměřte zvlášť na mezizubní prostory.

O značce Oral B

Kosmetika Oral-B | Tvůrce prvního zubního kartáčku s jemnými a zaoblenými vlákny je zároveň zakladatelem světoznámé značky Oral-B. Řeč je o kalifornském zubaři Robertu Hustonovi a počátek existence Oral-B se datuje do roku 1950. Zubní kartáček Oral-B Classic se v roce 1969 dostal opravdu hodně daleko. Neil Armstrong ho použil před prvním historickým výstupem člověka na povrch Měsíce. Od roku 2006 je značka Oral-B součástí nadnárodního koncernu Procter & Gamble. Oral-B v dnešní době představuje především ruční a elektrické zubní kartáčky pro děti a dospělé, mezizubní produkty, jako jsou například dentální nitě, nebo ústní sprchy. Zubní kartáčky Oral-B jsou nejpoužívanější značkou zubních lékařů na světě.
Proč se právě značka Oral-B stala synonymem pro kvalitní péči o chrup? Výrobky Oral-B jsou známy špičkovou kvalitou, která při správném používání přináší luxusní komfort a nadstandardní péči pro váš chrup a ústní dutinu. Pokud chcete mít zuby bez kazů, zdravé dásně a pocit opravdové čistoty a svěžesti, pak spoléhejte na renomované a prověřené značky. Zubní kartáček či dentální nit jsou těmi nejlepšími pomocníky na cestě za krásným a zdravým úsměvem. Velké popularitě se těší nejen manuální zubní kartáčky, ale také elektrická varianta kartáčků Oral-B, která účinně odstraňuje plak z povrchu zubů.
Posláním značky Oral-B je motivace uživatelů, aby si v oblasti zubní hygieny osvojili lepší návyky. Více než 60 klinických studií potvrdilo, že zubní kartáčky Oral-B jsou bezpečné a šetrné k dásním. Díky sofistikovanému použití středních nebo extra jemných vláken zaoblených speciální technologií jsou kartáčky Oral-B nejen šetrné, ale současně masírují dásně, což má blahodárný vliv na jejich správnou funkci.
První patent na zubní kartáček jak ho známe dnes, zaevidovali roku 1857 v USA. Od roku 1938 se začala při výrobě kartáčků používat nylonová vlákna. Jejich nedostatek byl v přílišné tvrdosti, a tak v roce 1950 přišel čas Roberta Hustona a značky Oral-B, která poprvé použila měkká nylonová vlákna se zaoblením a stala se světovým fenoménem a leaderem trhu. A pokud by vás zajímalo, kdy byl vyroben první elektrický zubní kartáček, tak vězte, že to bylo v roce 1939 ve Švýcarsku. Rotační pohyb hlavice byl dodán v roce 1987.