Odori Zafferano toaletní voda unisex

Odori Zafferano toaletní voda unisex 100 ml
Odori Zafferano toaletní voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: ODO0126 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

Popis Odori Zafferano
Složení

Okouzlující toaletní voda Odori Zafferano si vás okamžitě podmaní smyslnou vůní šafránu, který evokuje mystickou atmosféru starověkého světa. Dávné civilizace totiž šafrán hojně využívaly a ctili jej pro jeho výjimečnou barvu, opojnou vůni a afrodiziakální účinky.

Nezaměnitelná vůně šafránu se také odjakživa vznášela v uličkách italské Florencie, kdy jej sem před tisíci lety přivážely karavany z Východu. V úchvatné toaletní vodě Zafferano je opojné aroma šafránu vkusně doplněné jemnými esencemi růže, jasmínu a konvalinky. To vše je nádherně ukotveno v dřevitých tónech cedrového dřeva a měkké sladké pryskyřice. 

Unisexová toaletní voda Zafferano od Odori je velice originální a zároveň romantická. Perfektně se hodí pro muže i ženy, kteří hledají unikátnost a nespokojí se jen tak s něčím obyčejným. Jedinečnost toaletní vody Odori Zafferano je ještě umocněna originálně vyrobeným flakonem ze dřeva a skla, který je zdobený opracovaným koženým víkem. Každý parfém a jeho balení se připravuje výhradně ručně

Složení

Složení
konvalinka, jasmín, cedr, růže, šafrán, ambra
Druh vůně
aromatická, kořenitá

O značce Odori

Parfémy Odori | Značka Odori je dalším příběhem velice talentovaného parfuméra Enza Galardiho, který neustále objevuje nové nápady. Po jeho velice úspěšné kolekci s názvem Bois se v roce 2006 pustil do dalšího projektu s názvem Odori. Celá tato kolekce vůní je navržena jako pocta městu Florencie. Enzo se pokusil vyjádřit historii města i jeho tajuplné esence. Parfémy Odori navazují na původní recepty rodiny Galdari, která se umění parfuméřství věnuje od počátku 20. století. Kolekce Odori se skládá ze 6toaletních vod, přičemž každá v sobě ukrývá neobyčejný příběh města Florencie a jeho okolí. Svoji unikátnost a mistrovský um Enzo prezentuje pomocí originálních prvků, jako jsou například ručně vyráběné kožené víka na flakonech a zajímavé kombinace dřeva a skla. Každý parfém a jeho balení je připravené výhradně ručně. 

Recenze Odori Zafferano