NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream lehká tekutá matná rtěnka

16×
NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream lehká tekutá matná rtěnka
NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream lehká tekutá matná rtěnka

Popis NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream
Vlastnosti

Zamilujte se do jedinečných odstínů inspirovaných světovými velkoměsty. Tekutá matná rtěnka NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream vás naprosto dostane. Ačkoliv má velmi lehoučkou texturu, je intenzivně pigmentovaná a má dlouhotrvající výdrž.

Dosáhnete s ní úžasného matného finiše, přesto je na rtech velmi příjemná, nevysušuje je a zanechává je krásně měkké. A navíc rtům propůjčuje sladkou vůni. Vyzkoušejte ji i vy, a záhy pochopíte, proč patří mezi bestsellery značky NYX.

Vlastnosti:

  • vytváří na rtech úžasný matný finiš
  • dodává rtům intenzivní „nahý“ look
  • je odolná vůči otěru a rozpíjení
  • zanechává rty krásně jemné
  • lehká, sametová krémovo-pudrová textura
  • s příjemnou, sladkou vůní

Jak aplikovat:
Naneste na rty pomocí přiloženého aplikátoru. Pro dosažení precizního nalíčení rty nejprve obtáhněte konturovací tužkou.

Vlastnosti

Odstín
růžový
Efekt
matný

Napsali jsme o NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream
Články

O značce NYX Professional Makeup

Značka dekorativní kosmetiky NYX Professional Makeup byla založena v roce 1999 v Los Angeles uměleckou maskérkou Toni Ko. NYX Professional Makeup je odrazem nejnovějších trendů v líčení. V portfoliu značky najdete vše od rtěnek, make-upů až po profesionální kosmetické štětce.

NYX Professional Makeup nabízí produkty vysoké kvality za příznivé ceny, které se těší oblibě u zákazníků i profesionálních vizážistů po celém světě. Image značky dotvářejí kromě různobarevných líčidel také stylové obaly. Kosmetika NYX Professional Makeup netestuje své produkty na zvířatech.

NYX Professional Makeup to jsou bohaté pigmenty, dlouhotrvající výdrž líčení a zábavný přístup ke hře barev. Najděte si své perfektní líčidla a staňte se profesionálem v líčení s NYX Professional Makeup!

Recenze NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream16