Nuxe Prodigieuxsprchový olej pro ženy

15×
Nuxe Prodigieux sprchový olej pro ženy
Nuxe Prodigieux sprchový olej pro ženy
Doporučená maloobchodní cena
250

Ušetříte 20%
200 ml
200

Kód: NUX1651 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Nuxe Prodigieux
Složení

Potěšte během sprchování nejen své tělo. Sprchový olej Nuxe Prodigieux s obsahem 92,9 % přírodních ingrediencí má smyslnou, olejovou texturu, která jemně čistí a zároveň vyživuje pokožku celého těla. Navíc ji provoní proslulou parfemací suchého oleje Huile Prodigieuse®, který ve vám navodí prosluněnou letní náladu.

Vlastnosti:

  • jemně čistí pokožku
  • zanechává ji hedvábně jemnou a vyživenou
  • má olejové složení s třpytivými částečkami
  • voní po pomerančových květech, magnolii a vanilce

Složení:

  • minerální zlaté perleťové částečky
  • vůně Huile Prodigieuse® – legendární vonná kompozice suchého oleje Nuxe

Složení

Konzistence
olej

Napsali jsme o Nuxe Prodigieux
Články

O značce Nuxe

Kosmetika Nuxe v sobě spojuje sílu přírody, účinnost vědy a potěšení smyslů pro maximální radost z používání. Toto spojení se odráží v samotném názvu značky, který vznikl kombinací slov „Nature“ a „Luxury“, i ve všech Nuxe produktech. Nuxe kosmetika neobsahuje parabeny ani minerální oleje.

Značka Nuxe se postupně vyvíjela již od počátku 50. let. Skutečný život jí ale v roce 1989 vdechla až Aliza Jabès, příznivkyně aromaterapie a také pozdější zakladatelka konceptu Nuxe Spa. Hned první přípravek, který sama navrhla, suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse®, zaznamenal okamžitě obrovský úspěch a dnes je ikonickým produktem značky.

Společnost Nuxe se aktivně zabývá výzkumnou činností a veškeré výrobky jsou vyvíjeny za použití originálních metod založených na poznatcích moderní botaniky. Nuxe olej dnes doplňuje komplexní řada přípravků péče o tvář a tělo i Nuxe parfém inspirovaný právě charakteristickou vůní legendárního suchého oleje.

Recenze Nuxe Prodigieux