Nuxe Nuxellence

kosmetická sada I.

Nuxe Nuxellence kosmetická sada I.
Nuxe Nuxellence kosmetická sada I.
Nuxe Nuxellence kosmetická sada I.
Akce
970

Kód: NUX02225 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: omlazující oční péče 15 ml + detoxikační omlazující péče 15 ml + rozjasňující péče proti stárnutí pleti 15 ml

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Nuxe Nuxellence
| 970

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Nuxe

Kosmetika Nuxe v sobě spojuje sílu přírody, účinnost vědy a potěšení smyslů pro maximální radost z používání. Toto spojení se odráží v samotném názvu značky, který vznikl kombinací slov „Nature“ a „Luxury“, i ve všech Nuxe produktech. Nuxe kosmetika neobsahuje parabeny ani minerální oleje.

Značka Nuxe se postupně vyvíjela již od počátku 50. let. Skutečný život jí ale v roce 1989 vdechla až Aliza Jabès, příznivkyně aromaterapie a také pozdější zakladatelka konceptu Nuxe Spa. Hned první přípravek, který sama navrhla, suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse®, zaznamenal okamžitě obrovský úspěch a dnes je ikonickým produktem značky.

Společnost Nuxe se aktivně zabývá výzkumnou činností a veškeré výrobky jsou vyvíjeny za použití originálních metod založených na poznatcích moderní botaniky. Nuxe olej dnes doplňuje komplexní řada přípravků péče o tvář a tělo i Nuxe parfém inspirovaný právě charakteristickou vůní legendárního suchého oleje.