Nuxe My Beauty Essentials

cestovní sada I. (na obličej a tělo)

Nuxe My Beauty Essentials cestovní sada I. (na obličej a tělo)
Nuxe My Beauty Essentials cestovní sada I. (na obličej a tělo)
Novinka
369

Kód: NUX03012 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: sprchový gel pro všechny typy pokožky Body 30 ml + zklidňující a hydratační krém pro normální pleť se sklonem k podráždění Crème Fraîche de Beauté 15 ml + multifunkční suchý olej na obličej, tělo a vlasy Huile Prodigieuse 10 ml + čisticí peeling pro citlivou pleť Cleansers and Make-up Removers 15 ml + krém na ruce a nehty pro suchou pokožku Rêve de Miel 15 ml + kosmetická taška

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Nuxe My Beauty Essentials
| 369

Vlastnosti

Typ sady
cestovní sada
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Nuxe

Kosmetika Nuxe v sobě spojuje sílu přírody, účinnost vědy a potěšení smyslů pro maximální radost z používání. Toto spojení se odráží v samotném názvu značky, který vznikl kombinací slov „Nature“ a „Luxury“, i ve všech Nuxe produktech. Nuxe kosmetika neobsahuje parabeny ani minerální oleje.

Značka Nuxe se postupně vyvíjela již od počátku 50. let. Skutečný život jí ale v roce 1989 vdechla až Aliza Jabès, příznivkyně aromaterapie a také pozdější zakladatelka konceptu Nuxe Spa. Hned první přípravek, který sama navrhla, suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse®, zaznamenal okamžitě obrovský úspěch a dnes je ikonickým produktem značky.

Společnost Nuxe se aktivně zabývá výzkumnou činností a veškeré výrobky jsou vyvíjeny za použití originálních metod založených na poznatcích moderní botaniky. Nuxe olej dnes doplňuje komplexní řada přípravků péče o tvář a tělo i Nuxe parfém inspirovaný právě charakteristickou vůní legendárního suchého oleje.