Nuxe Huile Prodigieuse

dárková sada II.

Nuxe Huile Prodigieuse dárková sada II.
Nuxe Huile Prodigieuse dárková sada II.
Nuxe Huile Prodigieuse dárková sada II.

Kód: NUX02585 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: multifunkční suchý olej na obličej, tělo a vlasy 100 ml + sprchový olej pro ženy 100 ml + zklidňující a hydratační krém pro normální pleť se sklonem k podráždění 30 ml + svíčka 70 g

Nuxe Huile Prodigieuse

Vlastnosti

Podle problému pleti
hydratace, vrásky a linky, výživa a dehydratace
Typ pleti
normální, pro všechny typy pleti
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ sady
dárková sada
Typ vlasů
všechny typy vlasů
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Nuxe

Kosmetika Nuxe v sobě spojuje sílu přírody, účinnost vědy a potěšení smyslů pro maximální radost z používání. Toto spojení se odráží v samotném názvu značky, který vznikl kombinací slov „Nature“ a „Luxury“, i ve všech Nuxe produktech. Nuxe kosmetika neobsahuje parabeny ani minerální oleje.

Značka Nuxe se postupně vyvíjela již od počátku 50. let. Skutečný život jí ale v roce 1989 vdechla až Aliza Jabès, příznivkyně aromaterapie a také pozdější zakladatelka konceptu Nuxe Spa. Hned první přípravek, který sama navrhla, suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse®, zaznamenal okamžitě obrovský úspěch a dnes je ikonickým produktem značky.

Společnost Nuxe se aktivně zabývá výzkumnou činností a veškeré výrobky jsou vyvíjeny za použití originálních metod založených na poznatcích moderní botaniky. Nuxe olej dnes doplňuje komplexní řada přípravků péče o tvář a tělo i Nuxe parfém inspirovaný právě charakteristickou vůní legendárního suchého oleje.