Nuxe Huile Prodigieusedárková sada II.

Nuxe Huile Prodigieuse dárková sada II.
Nuxe Huile Prodigieuse dárková sada II.

Kód: NUX02585 | Toto zboží není momentálně k dispozici

multifunkční suchý olej na obličej, tělo a vlasy 100 ml + sprchový olej pro ženy 100 ml + zklidňující a hydratační krém pro normální pleť se sklonem k podráždění 30 ml + svíčka 70 g

Dárek pro vás
Luxusní sadu (3x10 ml) tří ikonických Huile Prodigieuse olejů vám zdarma přibalíme k nákupu značky Nuxe nad 690 Kč.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Vlastnosti

Typ pleti
normální, pro všechny typy pleti
Typ vlasů
všechny typy vlasů
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Účinek
hydratace, anti-age, výživa
Typ sady
dárková sada
Ochrana proti slunci
bez SPF
Kdy používat
na den

O značce Nuxe

Kosmetika Nuxe v sobě spojuje sílu přírody, účinnost vědy a potěšení smyslů pro maximální radost z používání. Toto spojení se odráží v samotném názvu značky, který vznikl kombinací slov „Nature“ a „Luxury“, i ve všech Nuxe produktech. Nuxe kosmetika neobsahuje parabeny ani minerální oleje.

Značka Nuxe se postupně vyvíjela již od počátku 50. let. Skutečný život jí ale v roce 1989 vdechla až Aliza Jabès, příznivkyně aromaterapie a také pozdější zakladatelka konceptu Nuxe Spa. Hned první přípravek, který sama navrhla, suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse®, zaznamenal okamžitě obrovský úspěch a dnes je ikonickým produktem značky.

Společnost Nuxe se aktivně zabývá výzkumnou činností a veškeré výrobky jsou vyvíjeny za použití originálních metod založených na poznatcích moderní botaniky. Nuxe olej dnes doplňuje komplexní řada přípravků péče o tvář a tělo i Nuxe parfém inspirovaný právě charakteristickou vůní legendárního suchého oleje.

Recenze Nuxe Huile Prodigieuse