Nuxe Crème Fraîche de Beauté

kosmetická sada II.

Nuxe Crème Fraîche de Beauté kosmetická sada II.
Nuxe Crème Fraîche de Beauté kosmetická sada II.
Nuxe Crème Fraîche de Beauté kosmetická sada II.

Kód: NUX02226 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: hydratační a vyživující krém pro suchou až velmi suchou pleť Crème Fraîche de Beauté 50 ml + multifunkční suchý olej na obličej, tělo a vlasy Huile Prodigieuse 30 ml

Dárek pro vás
Milovaná značka Nuxe se slevou 15 %. Dárek, který zaručeně potěší! Použijte kód: nuxe15cz. Akce se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.
Nuxe Crème Fraîche de Beauté

Vlastnosti

Typ pleti
suchá, velmi suchá
Typ pokožky
normální
Typ sady
kosmetická sada
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Nuxe

Kosmetika Nuxe v sobě spojuje sílu přírody, účinnost vědy a potěšení smyslů pro maximální radost z používání. Toto spojení se odráží v samotném názvu značky, který vznikl kombinací slov „Nature“ a „Luxury“, i ve všech Nuxe produktech. Nuxe kosmetika neobsahuje parabeny ani minerální oleje.

Značka Nuxe se postupně vyvíjela již od počátku 50. let. Skutečný život jí ale v roce 1989 vdechla až Aliza Jabès, příznivkyně aromaterapie a také pozdější zakladatelka konceptu Nuxe Spa. Hned první přípravek, který sama navrhla, suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse®, zaznamenal okamžitě obrovský úspěch a dnes je ikonickým produktem značky.

Společnost Nuxe se aktivně zabývá výzkumnou činností a veškeré výrobky jsou vyvíjeny za použití originálních metod založených na poznatcích moderní botaniky. Nuxe olej dnes doplňuje komplexní řada přípravků péče o tvář a tělo i Nuxe parfém inspirovaný právě charakteristickou vůní legendárního suchého oleje.