Nuxe Crème Fraîche de Beauté kosmetická sada II. pro ženy

1×
Nuxe Crème Fraîche de Beauté kosmetická sada II. pro ženy
Nuxe Crème Fraîche de Beauté kosmetická sada II. pro ženy

Kód: NUX02226 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Crème Fraîche de Beauté hydratační a vyživující krém pro suchou až velmi suchou pleť 50 ml + Huile Prodigieuse multifunkční suchý olej na obličej, tělo a vlasy 30 ml

Vlastnosti

Typ pleti
suchá
Typ pokožky
normální
Typ sady
dárková sada

O značce Nuxe

Kosmetika Nuxe v sobě spojuje sílu přírody, účinnost vědy a potěšení smyslů pro maximální radost z používání. Toto spojení se odráží v samotném názvu značky, který vznikl kombinací slov „Nature“ a „Luxury“, i ve všech Nuxe produktech. Nuxe kosmetika neobsahuje parabeny ani minerální oleje.

Značka Nuxe se postupně vyvíjela již od počátku 50. let. Skutečný život jí ale v roce 1989 vdechla až Aliza Jabès, příznivkyně aromaterapie a také pozdější zakladatelka konceptu Nuxe Spa. Hned první přípravek, který sama navrhla, suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse®, zaznamenal okamžitě obrovský úspěch a dnes je ikonickým produktem značky.

Společnost Nuxe se aktivně zabývá výzkumnou činností a veškeré výrobky jsou vyvíjeny za použití originálních metod založených na poznatcích moderní botaniky. Nuxe olej dnes doplňuje komplexní řada přípravků péče o tvář a tělo i Nuxe parfém inspirovaný právě charakteristickou vůní legendárního suchého oleje.

Recenze Nuxe Crème Fraîche de Beauté1