Noventis

Česká společnost Noventis, která vznikla v roce 2005 jako nástupce Intercaps Zlín, se specializuje především na výrobu a prodej farmak (Kinedryl, Orenzym…) a doplňků stravy (omega-3 kyseliny, karnitin, rybí olej…).

Svým zákazníkům však nabízí také kosmetiku - konkrétně koupelové oleje v barevných želatinových kapslích různých tvarů.

Noventis si zakládá na tom, že všechny její produkty obsahují jen ty nejvybranější ingredience a procházejí přísnými kontrolami jakosti i účinnosti. Je držitelem prestižního certifikátu GMP (Good Manufacturing Practice). Jejími vlastními slovy: „V otázce kvality neznáme kompromis“.

Z bohaté nabídky Noventisu si vybere každý – muži, ženy i děti. Velkou oblibu spotřebitelů si získaly například Ostrovidky (pro zachování dobrého zraku) či přípravky řady Health and Beauty (Pupalka s vitamínem E, Vitamín D3 400 IU a další).

Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž skutečnost, že Noventis podporuje mnoho charitativních, sportovních či kulturních projektů. Posílá dary mateřským školám i domovům důchodců, prostřednictvím organizace Humanist Centre of Kenya adoptovala dítě, je jedním z partnerů Běhu naděje etc.

Značka Noventis jistě zaujme všechny jedince, kteří touží nejen po kráse, ale hlavně po dobrém zdraví, trpí různými problémy spojenými s imunitním, trávícím, kardiovaskulárním nebo nervovým systémem, chtějí nepřímo přispět na dobrou věc.