Notino Wooden Collectionštětec na pudr

Notino Wooden Collection štětec na pudr
Notino Wooden Collection štětec na pudr
Doprava zdarma
Nové
495

Kód: NOI02408 | Skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Praha
čtvrtek 29. 10. 2020
Osobní odběr
čtvrtek 29. 10. 2020

Popis produktu Notino Wooden Collection

Zafixovat make-up a zmatnit tvář patří k nezbytným součástem zkrášlující rutiny, pokud toužíte po bezchybně nalíčeném obličeji. Vyberte si pro tento krok štětec na pudr Notino Wooden Collection s prvotřídní kvalitou syntetických štětin a výsledek předčí vaše očekávání.

Vysoká hustota, měkkost a jemné zkosení štětin vám umožní pohodlně nanést pudr na celý obličej včetně oblasti pod očima. Rukojeť z ořechového dřeva pak zajistí pohodlné nanášení. Dokonale hladká jako nikdy dříve – přesně taková bude vaše tvář, když se rozhodnete dopřát si skutečnou kvalitu.

Vlastnosti:

  • zkosený tvar štětce pro aplikaci pudru na celou tvář do všech záhybů
  • prvotřídní kvalita štětin s vysokou hustotou a měkkostí
  • syntetický materiál, napodobující štětiny z poníka
  • dřevěná rukojeť, 100% ořechové dřevo
  • veganský produkt

Jak používat:
Naberte štětcem pudr, jemně oklepejte o hranu ruky, abyste se zbavili nadbytečného produktu, a poté jemně přejíždějte po tváři směrem od středu ke krajům, než dostáhnete požadovaného výsledku.
Pokud budete štětec pravidelně čistit, bude vám dlouho sloužit v nezměněné kvalitě. Pro čištění používejte produkty k tomu určené a pak jemně osušte ručníkem.

Napsali jsme o Notino Wooden Collection
Články

O značce Notino

Už přes 15 let se pohybujeme ve světě krásy a za tu dobu jsme nasbírali spoustu zkušeností a nápadů. Naše produkty jsou inspirovány našimi zákazníky, které krása baví stejně tak, jako nás a nespokojí se s málem.

Chceme, aby Notino nabízelo nejvyšší kvalitu, za co nejvýhodnější cenu. Náš team navrhuje originální a trendy produkty pro každou příležitost; od praktických kosmetických kousků a cestovních setů, až po služby šité na míru jako gravírování a luxusní dárková balení. Nasloucháme vašim potřebám, a víme, že funkční a designově promyšlené kosmetické doplňky si u vás najdou své místo. Naším cílem je zpřístupnit krásu každému.

Recenze Notino Wooden Collection