Notino Glamour Collection Make-up Spongehoubička na make-up

6×
Notino Glamour Collection Make-up Sponge houbička na make-up
Notino Glamour Collection Make-up Sponge houbička na make-up

Kód: NOI02101 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
V košíku stačí zadat kód 15brands a máte 15% slevu na tyto značky: NOBEA, BrushArt, Notino, Saffee, KORIKA, MEDIBLANC. Navíc získáte i doručení zdarma.

Popis produktu Notino Glamour Collection Make-up Sponge

Zjednodušte si svou každodenní make-up rutinu! Houbička Notino Glamour Collection díky speciálnímu tvaru zajistí bezchybné nanesení make-upu do skutečně každého záhybu obličeje. Významně vás usnadní a urychlí zkrášlování a sama brzy pochopíte, proč si ji oblíbili i profesionální vizážisté.

Vlastnosti:

  • k bezchybnému nanesení krémového i tekutého make-upu
  • snadná a rovnoměrná aplikace, včetně oblasti pod očima a v okolí nosu
  • pohodlně se drží a je velmi příjemná k pleti
  • rozměr: 6 × 4 cm

Materiál:

  • 100% PU – polyuretan

Jak používat:
Namočte houbičku do vody a jemně z ní vyždímejte přebytečnou vodu. Můžete ji použít s jakýmkoli make-upem, korektorem, BB/CC krémem, bronzerem nebo rozjasňovačem. Po použití houbičku umyjte v teplé vodě za použití šetrného mýdla a nechte ji uschnout.

O značce Notino

Už přes 15 let se pohybujeme ve světě krásy a za tu dobu jsme nasbírali spoustu zkušeností a nápadů. Naše produkty jsou inspirovány našimi zákazníky, které krása baví stejně tak, jako nás a nespokojí se s málem.

Chceme, aby Notino nabízelo nejvyšší kvalitu, za co nejvýhodnější cenu. Náš team navrhuje originální a trendy produkty pro každou příležitost; od praktických kosmetických kousků a cestovních setů, až po služby šité na míru jako gravírování a luxusní dárková balení. Nasloucháme vašim potřebám, a víme, že funkční a designově promyšlené kosmetické doplňky si u vás najdou své místo. Naším cílem je zpřístupnit krásu každému.

Recenze Notino Glamour Collection Make-up Sponge6