Nivea Volume Sensation

pěnové tužidlo pro zvětšení objemu

Nivea Volume Sensation pěnové tužidlo pro zvětšení objemu
Nivea Volume Sensation pěnové tužidlo pro zvětšení objemu
Nivea Volume Sensation pěnové tužidlo pro zvětšení objemu
150 ml
68

Kód: NIV0505 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Nivea Volume Sensation
150 ml | 68

Popis kosmetiky Nivea Volume Sensation

Popis:
Pěnové tužidlo Nivea Volume Sensation dodá vašim vlasům dvojnásobně větší objem a zajistí extra silnou fixaci účesu! Jedinečné složení zamezuje ztrátě keratinu ve vlasech. Tužidlo vlasy neslepuje, nezatěžuje a snadno se vyčesává. Chrání vlasy během fénování a teplo proměňuje v extra péči.
Po použití tužidla Volume Sensation od značky Nivea získají vaše vlasy maximální objem a udrží si tvar účesu po celý den.

Účinky:

  • dvojnásobně zvětší objem vlasů
  • extra silná fixace účesu
  • chrání vlasy před ztrátou keratinu
  • nezatěžuje a neslepuje vlasy
  • chrání vlasy během fénování
  • snadno se vyčesává

Typ vlasů:
Vhodné pro jemné vlasy.

Jak aplikovat:
Nádobku před použitím protřepejte. Obraťte ji aplikátorem směrem dolů, nastříkejte do dlaní pěnu o velikosti menší mandarinky a včesejte do vlhkých nebo suchých vlasů. Pro maximální objem nanášejte pěnu už od kořínků a vyfénujte přes kulatý kartáč.

Vlastnosti

Konzistence
pěna

O značce Nivea

Světoznámá značka Nivea byla založena v Německu roku 1911. Za jejím vznikem stál vizionář a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, který dokázal spojit olej a vodu do stabilního krému. U názvu značky pak vycházel z latinského pojmenování pro sníh, kdy se nechal inspirovat čistě bílou barvou produktu. Právě tak vznikl dnes už legendární Nivea krém.

V roce 1925 získal výrobek nový ikonický modrý obal, ale svým obsahem je po celou dobu až dodnes zcela věrný původní receptuře. Klasický krém Nivea se stal součástí života mnoha generací. Účinně vyživuje pleť a pokožku a díky své sametově jemné textuře a specifické vůni je pro mnohé krásnou připomínkou dětství.

Dnes kosmetika Nivea představuje už celou řadu kvalitních a pečujících přípravků, které jsou dostupné všem. Své příznivce si rychle získal Nivea opalovací krém nebo ryze pánská kolekce kosmetiky Nivea Men. Nivea pečuje o pleť a pokožku již více než 100 let a za tu dobu se stala skutečným členem milionů rodin po celém světě.