Nivea Sun-Kissed Radiance

tónovací mléko

Nivea Sun-Kissed Radiance tónovací mléko
Nivea Sun-Kissed Radiance tónovací mléko
Nivea Sun-Kissed Radiance tónovací mléko
400 ml

Kód: NIV02664 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Nivea Sun-Kissed Radiance
400 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Nivea Sun-Kissed Radiance

Tělové mléko Nivea Sun-Kissed Radiance zajistí vaší pokožce potřebnou hydrataci a dodá jí sametovou hebkost.

Vlastnosti:

  • dodá pokožce zdravý, sluncem políbený vzhled
  • sjednocuje barevný tón pokožky
  • hydratuje a vyživuje
  • zanechává pokožku na dotek sametově jemnou

Jak používat:
Přiměřené množství přípravku naneste na pokožku celého těla. Důkladně a rovnoměrně rozetřete. Pro nejlepší výsledek použijte aplikační rukavici. Po použití si důkladně umyjte ruce.

Vlastnosti

Konzistence
mléko
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Nivea

Světoznámá značka Nivea byla založena v Německu roku 1911. Za jejím vznikem stál vizionář a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, který dokázal spojit olej a vodu do stabilního krému. U názvu značky pak vycházel z latinského pojmenování pro sníh, kdy se nechal inspirovat čistě bílou barvou produktu. Právě tak vznikl dnes už legendární Nivea krém.

V roce 1925 získal výrobek nový ikonický modrý obal, ale svým obsahem je po celou dobu až dodnes zcela věrný původní receptuře. Klasický krém Nivea se stal součástí života mnoha generací. Účinně vyživuje pleť a pokožku a díky své sametově jemné textuře a specifické vůni je pro mnohé krásnou připomínkou dětství.

Dnes kosmetika Nivea představuje už celou řadu kvalitních a pečujících přípravků, které jsou dostupné všem. Své příznivce si rychle získal Nivea opalovací krém nebo ryze pánská kolekce kosmetiky Nivea Men. Nivea pečuje o pleť a pokožku již více než 100 let a za tu dobu se stala skutečným členem milionů rodin po celém světě.