NIVEA MEN SILVER PROTECT antiperspirant roll-on pro muže | notino.cz

Nivea Men Silver Protect

antiperspirant roll-on pro muže

Nivea Men Silver Protect antiperspirant roll-on pro muže
Nivea Men Silver Protect antiperspirant roll-on pro muže
Nivea Men Silver Protect antiperspirant roll-on pro muže
48h 50 ml
58CZK

Kód: NIV0361 | Více než 20 ks skladem

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Nivea Men Silver Protect

Popis:
Antiperspirant Nivea Silver Protect poskytuje vysoce efektivní ochranu před pocením. Inovativní složení obsahuje unikátní ionty stříbra, které napomáhají odstranit bakterie, jež způsobují tělesný zápach. Přesto nedráždí pokožku: použitý ve vodě rozpustný citrát stříbra je obzvláště šetrný k pokožce a zajišťuje silnou ochranu po dobu až 48 hodin. Udrží vaše podpaží svěží a suché po celý den. Moderní, mužná vůně dodá ještě větší pocit sebedůvěry.
Antiperspirant Silver Protect má antibakteriální vlastnosti a brání vzniku potu a nepříjemného tělesného zápachu. Složení jemné k pokožce podpaží neobsahuje alkohol ani umělá barviva, nezanechává po sobě žádné zbytky. Tak se již můžete plně soustředit na svůj den.

Účinky:

  • 48hodinová regulace potu
  • eliminace bakterií
  • odstraňuje příčinu vzniku potu a tělesného pachu, aniž by je pouze zakryl
  • suché podpaží po celý den
  • snášenlivost pokožky dermatologicky schválena

Složení:

  • ionty stříbra – šetrně odstraňují bakterie způsobující tělesný zápach

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Rovnoměrně aplikujte na suchou pokožku podpaží. Nenanášejte na poraněnou nebo podrážděnou pokožku. Před oblékáním nechte zcela zaschnout.
 

Vlastnosti

Druh balení
deo roll-on
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Nivea

Světoznámá značka Nivea byla založena v Německu roku 1911. Za jejím vznikem stál vizionář a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, který dokázal spojit olej a vodu do stabilního krému. U názvu značky pak vycházel z latinského pojmenování pro sníh, kdy se nechal inspirovat čistě bílou barvou produktu. Právě tak vznikl dnes už legendární Nivea krém.

V roce 1925 získal výrobek nový ikonický modrý obal, ale svým obsahem je po celou dobu až dodnes zcela věrný původní receptuře. Klasický krém Nivea se stal součástí života mnoha generací. Účinně vyživuje pleť a pokožku a díky své sametově jemné textuře a specifické vůni je pro mnohé krásnou připomínkou dětství.

Dnes kosmetika Nivea představuje už celou řadu kvalitních a pečujících přípravků, které jsou dostupné všem. Své příznivce si rychle získal Nivea opalovací krém nebo ryze pánská kolekce kosmetiky Nivea Men. Nivea pečuje o pleť a pokožku již více než 100 let a za tu dobu se stala skutečným členem milionů rodin po celém světě.

Menu