Nivea Men Protect & Care antiperspirant roll-on pro muže

Nivea Men Protect & Care antiperspirant roll-on pro muže
Nivea Men Protect & Care antiperspirant roll-on pro muže
50 ml
62

Kód: NIV1860 | Skladem
1
ČP Balík na poštu
Již zítra pondělí 25. 1. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Nivea Men Protect & Care
Vlastnosti

Kuličkový antiperspirant Nivea Protect & Care vám propůjčí své pečující účinky na dlouhých 48 hodin. Po celou tu dobu chrání před nepříjemným pocením a s ním spojeným zápachem. Komplex Nivea Men Care také ochrání pokožku podpaží před podrážděním. Nanáší se praktickou kuličkou, takže jej nanesete přesně tam, kam chcete. Rychle se poté vstřebává a zanechává osvěžující mužskou vůni.

Vlastnosti:

  • chrání proti pocení
  • chrání proti zápachu
  • příjemně voní
  • chrání před podrážděním pokožky

Složení:

  • Nivea Men Care komplex – chrání před podrážděním
  • neobsahuje alkohol

Jak aplikovat:
Naneste antiperspirant pomocí kuličky na pokožku podpaží a nechte zaschnout.

Vlastnosti

Druh balení
roll-on
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Nivea

Světoznámá značka Nivea byla založena v Německu roku 1911. Za jejím vznikem stál vizionář a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, který dokázal spojit olej a vodu do stabilního krému. U názvu značky pak vycházel z latinského pojmenování pro sníh, kdy se nechal inspirovat čistě bílou barvou produktu. Právě tak vznikl dnes už legendární Nivea krém.

V roce 1925 získal výrobek nový ikonický modrý obal, ale svým obsahem je po celou dobu až dodnes zcela věrný původní receptuře. Klasický krém Nivea se stal součástí života mnoha generací. Účinně vyživuje pleť a pokožku a díky své sametově jemné textuře a specifické vůni je pro mnohé krásnou připomínkou dětství.

Dnes kosmetika Nivea představuje už celou řadu kvalitních a pečujících přípravků, které jsou dostupné všem. Své příznivce si rychle získal Nivea opalovací krém nebo ryze pánská kolekce kosmetiky Nivea Men. Nivea pečuje o pleť a pokožku již více než 100 let a za tu dobu se stala skutečným členem milionů rodin po celém světě.

Recenze Nivea Men Protect & Care