NiveaIntimo Fresh emulze pro intimní hygienu

Nivea Intimo Fresh emulze pro intimní hygienu
Nivea Intimo Fresh emulze pro intimní hygienu
96
250 ml
Kód: NIV1799 | Skladem
1
U Vás poštou
pondělí 2. 8. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 1. 8. 2021

Popis Nivea Intimo Fresh
Vlastnosti

Mycí emulze pro intimní hygienu Nivea Intimo šetrně pečuje o intimní partie. Kyselina mléčná je přirozenou součástí intimních partii, a tak se se stará o udržení přirozeného pH. To je zde nižší než na ostatních částech těla, proto je třeba umývat je zvláštním přípravkem. Díky aloe vera dodává sprchovací emulze pocit svěžestí po celý den. Navíc příjemně voní po bílém čaji.

Vlastnosti:

  • pečuje o intimní partie
  • dodává pocit svěžesti
  • udržuje přirozené pH
  • voní

Složení:

  • kyselina mléčná
  • aloe vera
  • aroma bílého čaje

Jak aplikovat:
Naneste emulzi Nivea Intimo na intimní partie a poté důkladně opláchněte.

Vlastnosti

Konzistence
emulze
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Aktivní látky
aloe vera

O značce Nivea

Světoznámá značka Nivea byla založena v Německu roku 1911. Za jejím vznikem stál vizionář a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, který dokázal spojit olej a vodu do stabilního krému. U názvu značky pak vycházel z latinského pojmenování pro sníh, kdy se nechal inspirovat čistě bílou barvou produktu. Právě tak vznikl dnes už legendární Nivea krém.

V roce 1925 získal výrobek nový ikonický modrý obal, ale svým obsahem je po celou dobu až dodnes zcela věrný původní receptuře. Klasický krém Nivea se stal součástí života mnoha generací. Účinně vyživuje pleť a pokožku a díky své sametově jemné textuře a specifické vůni je pro mnohé krásnou připomínkou dětství.

Dnes kosmetika Nivea představuje už celou řadu kvalitních a pečujících přípravků, které jsou dostupné všem. Své příznivce si rychle získal Nivea opalovací krém nebo ryze pánská kolekce kosmetiky Nivea Men. Nivea pečuje o pleť a pokožku již více než 100 let a za tu dobu se stala skutečným členem milionů rodin po celém světě.

Recenze Nivea Intimo Fresh