Nivea Happy Timekosmetická sada II.

Nivea Happy Time kosmetická sada II.
Nivea Happy Time kosmetická sada II.
kosmetická sada II.

Kód: NIV2465 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: Nivea Happy Time Tělové mléko pro normální až suchou pokožku 400 ml + Sprchový krém 250 ml + Antiperspirant 150 ml + Kosmetická taška 24x9,5x24 cm

Vlastnosti

Typ pokožky
suchá, normální
Typ sady
dárková sada

O značce Nivea

Světoznámá značka Nivea byla založena v Německu roku 1911. Za jejím vznikem stál vizionář a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, který dokázal spojit olej a vodu do stabilního krému. U názvu značky pak vycházel z latinského pojmenování pro sníh, kdy se nechal inspirovat čistě bílou barvou produktu. Právě tak vznikl dnes už legendární Nivea krém.

V roce 1925 získal výrobek nový ikonický modrý obal, ale svým obsahem je po celou dobu až dodnes zcela věrný původní receptuře. Klasický krém Nivea se stal součástí života mnoha generací. Účinně vyživuje pleť a pokožku a díky své sametově jemné textuře a specifické vůni je pro mnohé krásnou připomínkou dětství.

Dnes kosmetika Nivea představuje už celou řadu kvalitních a pečujících přípravků, které jsou dostupné všem. Své příznivce si rychle získal Nivea opalovací krém nebo ryze pánská kolekce kosmetiky Nivea Men. Nivea pečuje o pleť a pokožku již více než 100 let a za tu dobu se stala skutečným členem milionů rodin po celém světě.

Recenze Nivea Happy Time