NiveaFresh Comfort deodorant roll-on bez obsahu hliníkových solí 48h

1×
Nivea Fresh Comfort deodorant roll-on bez obsahu hliníkových solí 48h
Nivea Fresh Comfort deodorant roll-on bez obsahu hliníkových solí 48h
Doprava zdarma
50 ml
110

Kód: NIV1723 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Nivea Fresh Comfort
Vlastnosti

Kuličkový deodorant Nivea Fresh Comfort vás spolehlivě ochrání před nepříjemným zápachem potu. Celých 48 hodin se na něj budete moci spolehnout. Zároveň bude šetrně pečovat o pokožku podpaží. Neobsahuje žádné hliníkové soli. Jemně bude pečovat i o vaše oblečení, protože na něm nezanechá žádné bílé stopy. Nepříjemné pocení vystřídá příjemná svěží vůně a vy si budete moci každý den mnohem více užívat.

Vlastnosti:

  • chrání před zápachem
  • osvěžuje
  • pečuje o pokožku podpaží

Složení:

  • mořské minerály – eliminují pach

Jak aplikovat:
Naneste deodorant pomocí kuličky a pokožku podpaží a nechte zaschnout.

Vlastnosti

Druh balení
roll-on
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Nivea

Světoznámá značka Nivea byla založena v Německu roku 1911. Za jejím vznikem stál vizionář a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, který dokázal spojit olej a vodu do stabilního krému. U názvu značky pak vycházel z latinského pojmenování pro sníh, kdy se nechal inspirovat čistě bílou barvou produktu. Právě tak vznikl dnes už legendární Nivea krém.

V roce 1925 získal výrobek nový ikonický modrý obal, ale svým obsahem je po celou dobu až dodnes zcela věrný původní receptuře. Klasický krém Nivea se stal součástí života mnoha generací. Účinně vyživuje pleť a pokožku a díky své sametově jemné textuře a specifické vůni je pro mnohé krásnou připomínkou dětství.

Dnes kosmetika Nivea představuje už celou řadu kvalitních a pečujících přípravků, které jsou dostupné všem. Své příznivce si rychle získal Nivea opalovací krém nebo ryze pánská kolekce kosmetiky Nivea Men. Nivea pečuje o pleť a pokožku již více než 100 let a za tu dobu se stala skutečným členem milionů rodin po celém světě.

Recenze Nivea Fresh Comfort1