Přejít na hlavní obsah
Nishane Karagoz parfémový extrakt unisex
Nishane Karagoz parfémový extrakt unisex
Nishane Karagoz parfémový extrakt unisex
Nishane Karagoz parfémový extrakt unisex
Hlava
ananas, hrozny, bylinné tóny
Srdce
jasmín, neroli, pačuli
Základ
ambra, agarové dřevo, vetiver
Druh vůněaromatická, ovocná

Vůně poctou hravosti, důvtipu a upřímnosti. Parfémový extrakt Nishane Karagoz vás uvítá osvěžujícím ananasem a bylinkami, které vytvářejí veselou atmosféru. V průběhu času se však kompozice rozvíjí do silné osobnosti, která vychází z bohatého srdce. Tak jako jedna z postav stínového loutkového divadla Karagöz, kterou je inspirována.

  • zelená ovocnodřevitá vůně
  • parfémový extrakt vhodný pro muže i ženy
  • vzdává hold hlavní postavě tureckého stínového divadla

Složení vůně:
Ananas, černé hrozny a svazek bylinek tvoří záblesk hravosti a radosti v neotřelém úvodu. Následně však kompozice otevírá své silné srdce v tónech neroli, které doplňuje jasmín a exotické pačuli. Hloubku a smyslnost dokreslí základ z vetiveru, agarového dřeva a jantaru.

Příběh vůně: 
Karagöz je hlavní postavou stínového loutkového divadla. Tato postava je známá svou přímočarostí, upřímností a důvtipem, a tyto vlastnosti jsou zobrazeny i ve vůni. Úvod připomíná hravost a radost, kterou Karagöz přináší do života. V průběhu času vůně vykresluje silnou osobnost, která vychází z bohatého srdce postavy. Dřevitý závěr dotváří charakter vůně, stejně jako poslední tahy štětce, které dokreslují tuto hravou postavu.

NishaneKaragoz parfémový extrakt unisex

5 533
Výhodněji o 4%
50 ml
5 267

2 ks skladem | 10 534,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: NSN01383
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Večerní doručení Brno
Již zítra čtvrtek 20. 6. 2024
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 20. 6. 2024