Nioxin 3D Experct Care péče o pokožku hlavy

Nioxin 3D Experct Care péče o pokožku hlavy
Nioxin 3D Experct Care péče o pokožku hlavy
75 ml

Kód: NIO02507 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Nioxin 3D Experct Care
Vlastnosti

Mějte krásné vlasy od kořínků až po konečky. Sérum Nioxin 3D Experct Care o vlasy dokonale pečuje a vdechne jim nový život.

Vlastnosti:

  • zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
hydratace, regenerace, výživa
Typ pokožky hlavy
citlivá pokožka hlavy, lupy
Problém s vlasy
řídnoucí vlasy a vypadávaní vlasů

O značce Nioxin

Řekněte sbohem problémům s řídnoucími vlasy, které postrádají sílu, objem a lesk. Kosmetika Nioxin pečuje o pokožku hlavy, jejíž zdraví je pro růst vlasů nezbytné, a vlasová vlákna vyživuje už od kořínků.

Za vznikem značky Nioxin stojí Eva Graham, dáma, která zažila nadměrné vypadávání vlasů na vlastní kůži. Po porodu totiž přišla o polovinu vlasů a marně hledala přípravky, které by jí pomohly. Rozhodla se tedy najít cestu sama a ve spolupráci s odborníky v oblasti dermatologie se roku 1987 zrodily první Nioxin produkty. Revoluční vlasová péče okamžitě dobyla salóny a během následujících let již Nioxin kosmetika pomáhala lidem po celém světě.

Mezi vlasovými produkty Nioxin nyní najdete vyhlášenou vlasovou kúru pro zesílení průměru vlasu s okamžitým efektem Nioxin Diaboost, na kterou zákazníci nedají dopustit, nebo šampon Nioxin System v 6 variantách pro každý typ vlasů. Nioxin System 1 je vhodný pro jemné vlasy, Nioxin System 3 pro změnu ocení majitelky barvených kadeří. Posilující maska Nioxin 3D Intensive pak navrátí sílu poškozeným a křehkým vlasům.

Recenze Nioxin 3D Experct Care